Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki megölel mindig...

Ha valaki megölel mindig sírni kezdek. Mitől van, és hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Tipikusan az a fajta ember vagyok, aki nem engedi, hogy mások gyengének lássák. Sok problémám van, stressz meg hasonlók, de ezt senki sem látja rajtam, mert nem engedem. De ha valaki megölel, olyan mintha fejbe/szíven basznának egy ásóval és nem bírom visszafojtani...

Miért nem tudom magam visszafogni? És hogyan lehetne ezt valahogyan "elhagyni"?? Kérlek, valaki segítsen, tényleg nem szeretem ezt...

Köszönöm.


2012. dec. 7. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok.Visszafolytjuk a dühünket. 35.f,
2012. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
önuralom (szóval ne éld bele magad a dologba)
2012. dec. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Engedd el magad párszor, és sírd ki magad őszintén, jót fog tenni.
2012. dec. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

3.at támogatom

Amúgy énis hasonló vagyok, ha valaki foglalkozik velem, úgymond törődik velem könnyen elérzékenyülök, sírás kerülget, amit mindíg visszafolytok (tudom hülyevagyok=().

2012. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ha "idegenebb" helyen ételt raknak elém (nem pincér) attól is elérzékenyülök, van úgy annyira vissza kell tartani a sírást, hogy nem tudok enni sem.
2012. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!