Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel lehet a szociális...

Mivel lehet a szociális fóbiát enyhíteni, megszüntetni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
pont azzal hogy nem elkerülöd az embereket hanem minél többet vagy köztük hozzá lehet szokni szép lassan tapasztaltam, de ha nem megy beszélj orvossal
2012. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ténylegesen fennáll a leírt fóbia amit egyébként pszichiáter diagnosztizál akkor erre ír fel antidepresszánst. Az antidepresszáns mellé automatikusan felírnak nyugtatót is, az kettő egymás hatását segíti. Én Rexetin-t szedek rá fél éve, jó eredménnyel. Ezt tudnám neked is ajánlani, a pszichiáterrel ezt meg lehet beszélni hogy ezt kéred. Ez nagyon jó gyógyszer és sokan dicsérik. Szociális fóbia kezelésére alkalmas, a beállási időszak 3-hét utána érzel majd javulást. A nyugtatóval viszont vigyázz mert könnyű hozzászokni, ne engedd hogy egyből a Xanax-al indítsanak! Egy kis Rudotel volna a legjobb, de ha szükséges akkor nagyobb potenciálú gyógyszert fognak felírni.. Ha futja rá akkor inkább keress egy kineziológust. Mi hamarabbi jobbulást!
2012. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Giorgio!

Hagyjál már valamit az orvosra is. Ne a beteg mondja meg, mi kell neki. Esetleg udvariasan kérdezzen rá, de ne erőltesse, mert akkor az erőltetésre is fog kapni gyógyszert. És a xanax ellen sem kell tiltakozni. Én évekig szedtem, és mégsem szoktam rá. Amikor a doki mondta simán elhagytam. ja, és pontosan betartottam az adagot Ez a titka!

2012. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Giorgio! Én antidepresszánst is, nyugtatót is szedtem, és attól csak az változott, hogy nem voltam annyira ideges, hanem leszartam az embereket. De ugyanúgy nem tudtam tőle, hogy kellene normálisan emberek között "viselkedni", kapcsolatot teremteni. Van, amire nem jó a gyógyszer se...
2012. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Van, amire nem jó a gyógyszer se..." Hát a gyógyszer csak mankó, önmagában a felírt készítmény nem fogja megoldani a dolgokat az ember helyett..
2012. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most jól írja a Giorgió!

A mankó sosem fog helyetted járni. Csak segít meggyógyulni a lábad.

2012. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!