Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriára milyen tünetekk...

Pszichiátriára milyen tünetekkel visznek, utalnak be gyerekeket (10-19 éves kor között)?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A kivizsgalo orvos donthet errol, ezert jelen esetben is ott kell megkerdezni.

Nem tunetre van szukseg, hanem kivizsgalasra, mivel utobbi a donto.

2012. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok mindenre rá lehet húzni, sok függ a vizsgáló orvostól is.

De mindenképpen próbáld meg elkerülni, hogy pszichiátriára kerüljön, ha a Te gyerekedről van szó. Nem véletlenül hallani annyi rémtörténetet begyógyszerezett, zombiszerű emberekről, fizikai erőszakról, ha valakit kezelhetetlennek ítélnek, stb. Pszichológus rokonom volt bent egyszer a tanulmányai alatt, azt mondta, horror, ami ott van.

Rengeteg lehetőség van gyógyulásra, nem mindenhol a hülyére gyógyszerezést gondolják az egyetlen megoldásnak. Keress más megoldást.

2012. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én vagdosással kerültem be,de sokan begyógyszerezték magukat. tehát valami önkárosító dolog miatt.
2013. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok dolog miatt. Sok az iskolakerülő, renitens, öngyilkosmerénylő. Kevés az igazi beteg. Én gógyszerbeállításra mentem be 8 napra. Bár én is mondjuk, hogy dührohamot kaptam egy kontrollon. Utána bekerültem, de segített nekem szerencsére.
2013. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!