Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dühkitörés szorongástol!? 19f

Dühkitörés szorongástol!? 19f

Figyelt kérdés

Helló

Probálom értékelni a dolgokat, van szorongásom kb 11 éves korom óta,Akkor lett ilyen szorongásom mikor aput láttam elsőnek verekedni, azota sokszor ha fenyegetve érzem magam akkor tőr rám, vagy vagy nem tudok sose konfliktusba kevveredni,Mert félek, Arabok, miatt is van szorongásom, a társaságukba halk vagyok, Pár éve kezzeltek depreszióval , de a szűlleim nem vittek vissza orvoshoz, és mélyebb pontra zuhantam. Most a lányok miatt is szorongokk,Ha udvarlok egy lánynak is bizonytalan vagyok egyből rám tör nagyon erősen..



2012. dec. 9. 21:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Feledékeny, vagy Na és ha túl sok a feszültség rám tör ilyen Dűhkitörés, szorongás közbe folytogat a sírás, És ilyenkor szétverrek valamit, vagy támadok arra akitől fenyegetve érzem magam.
2012. dec. 9. 21:20
 2/4 anonim ***** válasza:
pszichiáter segíteni fog.
2012. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pszichiáter lóf.szt se csinál, csak begyógyszerez nem gyenge mérgekkel. Pszichológus kell neked, azok legalább megpróbálnak meggyógyítani.

(Aztán ha a pszichológus nem tud segíteni, akkor tényleg mehetsz pszichiátriára a nyáladat csorgatni meg bámulni magad elé üveges szemmel, mert az ő gyógyszereiktől másra úgyse leszel képes. :) )

2012. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

! Most Sokkat fejlödtem szedek mega Daily One Multi vitamint, Calcius Magnesium ásványianyagot, Omega 3-at! napi3 -szemet és még mellé Béres B6 vitaminbol napi3-at!

Még kéne valami sport mellé, Jogázni akkarok :)

2012. dec. 16. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!