Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy akarok meghalni, hogy...

Úgy akarok meghalni, hogy megpróbálok a vonzás törvényének segítségével bevonzani egy rákot. Nektek erről mi a véleményetek? Csak kíváncsiság.

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hajrá!
2012. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy világító kubai kékrák jó lesz?

[link]


Van eladó, ha kell... :DDD

2012. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Napi szinten ezen dolgozol sikerülni fog.

Amikor már morfiumot kérsz a fájdalom ellen Neked is meg lesz erről a saját véleményed.Majd akkor írd meg nekünk, az hiteles lesz mindenki számára.

Bár én ezt egy pillanatig sem kívánom Neked.

2012. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonzzál be inkább egy jobb életet magadnak, olyat, amilyet szeretnél. Miért szeretnél (így) meghalni?
2012. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen. Ennyi erővel valami jót is bevonzhatnál.
2012. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kár lenne érted, de ha mégis sikerül az utolsó kemó előtt légyszi írd ezt le egy tudósnak, hogy hagyj az utókorra egy írásos bizonyítékot arra, hogy a rákos sejtek elterjedésének oka a rossz lelkiállapot, és az ha elhagyja magát az ember. Ajánlom hogy nézd meg a bakancslistát, egyből elmegy a kedved a haláltól. Inkább élni akarjál szerintem is. Én is küzdök a depresszióval, sőt már gondolkodtam öngyilkosságon is, ez is eszembe jutott, hogy az lenne a legjobb ha gyorsan elvinne egy betegség, mivel megölni nem merem magam, de ehelyett inkább azt választottam, hogy megpróbálom élvezni az életemet, ha már úgyis csak egy van belőle. Nem szeretnék a halálos ágyamon rádöbbenni, hogy de hülye voltam, hogy nem élveztem az életem! Ezt kívánom neked is!
2012. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
egy agyrák már benéz...
2012. dec. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Egy elmebajt már bevonzottál magadnak!
2013. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!