Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valamiféle személyiségzavar?

Ez valamiféle személyiségzavar?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyi ideje, 3-4 talán 5 hete van olyan, hogy egyszer csak megszólal egy hang, pl.: "egy nyomorult vagy" vagy "törd szét" Olyan, mintha a gondolatomat hallanám. Az benne a vicces, hogy nem tudom eldönteni, hogy tudatosan indítom-e el ezt a gondolatot, tehát hogy én akarom, hogy erre gondoljak?(ezt talán egy kicsit hülyén fogalmaztam.) vagy valami más ? olyan furcsa az egész...


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__3..

Ezt a kérdést szintén én tettem fel. Ha valaki tud erre is választ, küldjön.


15/f


2012. dec. 12. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ez inkább valamiféle sizoid probléma.


Az elkerülő személyiségzavart kizárhatod az nekem van asszem. És az nem ilyen mert nincsenek hangok.

2012. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mirror06 válasza:
Ez akár lehet skizofrénia kezdete is. Ne pszichológushoz, pszichiáterhez menj, kérj segítséget a szüleidtől. Ez nem játék.
2012. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fejezd be a deathmetal hallgatast. akarmilyen nehez. hogy is irjam neked hogy ne nezz hulyenek... ami tortenik veled nem pusztan az elmed jateka, a sotet dolgoknak amit hallgatsz vagy amiket csinaltal regebben, mind kozuk van hozza. nem veletlenul akarsz pusztitani. akar magad, akar masokat. en is ateltem mar hasonlot. ha erdekel privatban irok rola
2012. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, elég valószínűtlennek tartom, ez csak zene, akármilyen durva is. Meg ezt szeretem, ha van valami ami talán feldob, és picit boldoggá tesz, akkor az ez
2012. dec. 12. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:

nem fogom tudni ugy leirni hogy hallgass is ram ezt elore tudom. de te magad is megfigyelheted hogy a zene a lelekig hatol, megvaltoztatja a gondolatokat erzeseket vagyakat. ha szerinted semmi osszefugges nincs a sokszor satanista bandak zeneje es az elmedbe suttogo pusztitasra buzdito hangok kozott, akkor majd csak figyeld mi kovetkezik meg.


azt is jol elmondtad hogy ketsegeid vannak afelol hogy ezek a te gondolataid-e. en mar hasonlon atmentem es ki is gyogyultam belole.


szerintem ha akarsz erdekeset olvasni akkor olvasd el a skizofrenia meg a demoni megszallottsag tuneteit egymas mellett. erdekes lesz. en pszichologus akartam lenni, de a tankonyvi leirasa ennek a betegsegnek megdobbentett. az a resze meg elforditott, hogy mindossze par % gyogyul meg, a tobbiek gyogyithatatlanok. meg a tankonyv is elismeri hogy pl a tobbszoros szemelyiseg szindroma abban az idoben kezdett elojonni amikor az emberek elkezdtek spiritualis dolgokkal foglalkozni. joslasokkal, szellemidezesekkel... pszichologiai tankonyv. olvasgass egy kicsit utana ezeknek.

2012. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudnál küldeni erről a démoni megszállottságról valamit ? Nem találtam semmiféle oldalt, ahol a tüneteket leírnák.
2012. dec. 12. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


kicsit hosszu, foleg a vegen vannak leirva a tunetek. de maga a cikk leir szinte minden modot ahogy el lehet jutni - sokszor onhibankon kivul tudatlansagbol - erre a szintre. en szemelyesen megtapasztaltam mar ezt, a felsorolt kerulendo cselekvesek kozul tobbet is csinaltam, nem tudtam hogy ez mihez vezet. es nem is tudtam mi tortenik velem amikor en is hangokat hallottam a fejemben es az ongyilkossag aktivan foglalkoztatott. aztan egy ember felvilagositott mitol van ez. eloszor en is agaltam ellene kulonben, azt mondtam ez hulyeseg. aztan elkezdtem rakeresni ilyen kontextusban az egeszre, meg egyre tobbet gondolkoztam rajta.... ez igy utolag azt mondom igazuk volt. a cikk vegen leirja a megoldast is. nekem hetekbe telt mondjuk mire eljutottam odaig hogy ezt oszinten meg tudjam csinalni :D ez mar 2 eve volt, azota nincs semmi tunetem ami regebben volt.

egyebkent en is 15-16 eves voltam amikor elkezdodott nalam ez, szinten hangokkal.

2012. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!