Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SSRI gátlók mellékhatásai?...

SSRI gátlók mellékhatásai? Akik az elején nagyon rosszul viselték a gyógyszer hatását.

Figyelt kérdés

Abba akarom hagyni, max. 3-napja szedem, de rettenetesen rossz. 10mg-vel lett elkezdve a szedése de nem bírom.

Nem olvastam el a betegtájékoztatót az orvos utasítására.

De tudom, hogy a gyógyszer miatt vagyok rosszul.

Tüneteim:

Már elsőnap 11 óra körül rázott a hideg, délután kisebb pánikroham, éjszaka égő érzés a mellkasban, szem szárazság, tág pupilla.

Második nap:

Étvágytalanság, szédülés, csak feküdtem egésznap, a szem tünetek, csökkent nyál termelődés, éjszakai újabb felriadás...

Orvoshoz nem akarok fordulni,mert a kezdő adagnak is a maximumot írta fel.

Még szerencse, hogy nem hallgattam rá. Szedtem már ilyen fajta gyógyszert akkor két hónapig. Ez most valami újabb fajta, de rettenetesen érzem magam.



2012. dec. 13. 04:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De hat a romahok csupan atmenetiek, amig a beta blokkolo hat egesz nap!! Mennyi a vernyomas, pulzus nyugalmi helyzetben GYOGYSZER NELKUL?
2012. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Utolso az ilyen baromsagokkal legyszives menj mashova...
2012. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Utolsó ilyen ostobaságokkal szerintem is menj máshova, hogy ha olyan rosszúl van hogy szinte mentőt kell hívni, akkor csak szedje tovább majd elmúlik.


Ez is tanúlságos http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2..


Leszokni sem egyszerű dolog.

2012. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
kepzeld el, testveremnek vmi alap gyogyszertol amit kapott vmi puszta megfazasra olyan reakciiot valtott ki belole, amibe majdnem meghalt. Van ilyen. mindennek van mellekhatas.a Amit te linkeltel az bizony szornyu, DE AMIT ITT IR AZ EMBER, AZOK ALTALANOSAN MELLEKHATASOK, AMIK IDOVEL ELMULNAK. ERTEM?
2012. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jo lenne ha azok a demagog retardaltak akik altalaban a netrol szerzik okossagukat, rendkivul "hiteles" forrassokbol, nem probalnanak meg ilyen komoly temakban szakerteni!
2012. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az átlagembereknek szánt orvosi lapokban nem fogsz találni olyan cikket, mely az antidepi káros hatásaira hívná fel a figyelmet, mivel az embereknek azt kell lekommunikálni hogy jó, mert gyógyszer, szedjék csak.


Számos ismerősömnél mondták az orvosok a mellékhatásokra, hogy ez csak a meglevő getegség tünete és ez is jelzi hogy szüksége van a gyógyszerre és utána teljesen leépültek mentálisan !


Semmiképpen ne szedj SSRI-t mert KÉPTELENSÉG LESZOKNI RÓLA.

2012. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy szakértői vélemény : [link]
2012. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Keptelenseg? Wow. Ezt meseld a sok drogosnak, akik eveken at 100000000x erosebb ssri-ket, pl. kokaint, mdma-t szednek.
2012. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Keress fel egy olyan orvost, aki a humán (népi, természetgyógyász, táltos, stb. . . ) és a modern orvostudományt sem kárhoztatja.

Az antidepresszánsok mérgek. Jó lenne egy méregtelenítéssel kezdeni, ami igaz, hogy nem leány álom, de legalább kiürül a szervezetedből a méreg.

Nekem a háziorvosom azt mondta, amikor depressziós voltam, hogy meg kell tanulnom örülni az apró dolgoknak, és olyan célokat kell kitűznöm, amit meg is tudok valósítani. Mondta, hogy nem akar fölöslegesen mérgezni, és a pánikolásaim, szorongásaim is elmúltak , kb. 2 hónap alatt.

Volt olyan, hogy xanaxot szedtem, de a mentális hozzáállásom nem változott, csak vártam arra, hogy jöjjön egy jobb időszak. . .

2013. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!