Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen érzékeny?...

Miért vagyok ilyen érzékeny? Bővebben lent:- (

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 8. osztályos. Ma a fizika tanár sorolta azoknak a nevét akik bukásra állnak, és nekik korrepetálásra kellett menniük.Nekem 1, 2-es érdemjegyeim vannak miszerint 1.5-re állok, és felfelé kéne kerekíteni de mindegy..Az én nevemet is mondta. Majdnem sírvafakadtam mert féltem hogy majd nem tudom közölni anyuékkal és hogy aggódni fognak.A tanár amúgy is vicces, amit persze én és az osztálytársaim gonoszságnak veszünk. Erről ennyit. Tavaly sírtam, mert nem találtam az ellenőrzőm, pedig nálam volt. Idén pedig azért sírtam mert egy fiú osztálytársam elvette a táskám, és amikor el akartam kapni akkor elfutott. Miért vagyok ennyire érzékeny? Az még hab a tortán hogy pesszimista vagyok + félek a szellemektől.:((
2012. dec. 14. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamaszodsz, semmi gond nincs ezzel. Engem is megríkatna, ha most kiderülne, hogy bukásra állok valamiből, pedig 19 éves vagyok már, mondhatni túl a kamaszkoron. Viszont azt javaslom, hogy tényleg igyekezz, nincs sok idő hátra a félévig és ha megbuksz, akkor bizony csúnya lesz a bizonyítványodban az a bukás, mellesleg a továbbtanulásnál sem egy jó szempont :-(
2012. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék feleni, de ez a tanár olyan...:( Ha valaki megkérdezi hogy 'felelhetek?' akkor ő azt mondja hogy persze, és amikor kimegy a diák akkor a tanár azt mondja hogy 'de nem ezen az órán'...:(
2012. dec. 14. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj szorgalmit, kiselőadást... a lényeg, hogy lássa, hogy bánt téged és ki akarod javítani.
2012. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csináltam már gyűjtőmunkát, az osztálytársamnak 5-öst adott (ő csak kinyomtatta), nekem pedig egy pirospontot adott, holott én 2 oldalt leírtam kézzel..
2012. dec. 14. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!