Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mást is ennyire megviselnek...

Mást is ennyire megviselnek az otthoni veszekedések? Már vagdosom magamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában anya elég rossz passzban van, sok dolog kiborítja, és ilyenkor elkezd veszekedni. Főleg velem, de a tesómmal is. Eléggé megvisel, elkezdtem karcolgatni magamat, nem használ semmi. Ezt hogyan lehet másképp levezetni? A sport nem jó, mert hiába mozgok, ha utána ugyan úgy veszekedés van megint felgyűlik bennem a feszültség.

2012. dec. 14. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
kollégium? valami ifjúsági segítő?
2012. dec. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem Te vagy az oka! Ne büntesd (karcold) magad! ---Nem tudom hány éves vagy...., de próbálj meg anyukáddal beszélgetni a problémájáról. Aztán a Tiétekéről.


Hány éves vagy?

2012. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
beszélj a problémádról az osztályfőnököddel, iskolapszihológussal, a helyi védőnővel vagy családsegítő szolgálattal! én is hasonló cipőben jártam pár éve, és csak azt tudom tanácsolni, h merj cselekedni és beszélni a problémádról, merj segítséget kérni!
2013. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ugyan ezt írhattam volna én is. Ma is ordibált az anyám az egész családdal, de teljesen ok nélkül. Megfogtam a szobám kulcsát, és 1 órátó 9 óráig itt üktem a szobámban. Ne próbálj meg beszélni vele, mert attól totál ki fog akadni. Kérd meg apádat, hogy csináljon valamit.
2013. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én vagyok az előző válaszoló is. Szerintem mindenkit megvisel a sok vita..., de az a függ az életkortól is. 11L vagyok, és ha még egyszer ennyire kiborítja az egész családot, megfogom a zsebpénzemet, és elhúzok otthonról, és max. egy levelet hagynék, amiben azt írnám, hogy semmi baj apa, nem miattad mentem el, hanem anya miatt.
2013. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hogy juthatod ilyen butaság az eszedbe? egyetlen életed van, egyetlen tested van arra pedig vigyázni kell, azt nem szabad elcsúfítani, vagy valami roncs akarsz lenni, valami amiből lefaragtak darabokat? Mit fogsz mutatni egyszer a szerelmednek a bevagdosott, elcsúnyított testedet?


Inkább szeretni és tisztelni kellene önmagadat hisz csak gondolj bele egyedi vagy ezen a világon, nincs belőled még egy! Inkább tedd tökéletesebbé önmagadat, hogy mindenki téged irigyeljen, szeresd és tiszteld önmagad, hogy mások is tiszteljenek! Segíts Anyádnak légy hozzá türelmes és tanítsd meg arra, amit itt ajánlok neked. Hátha beleolvas Ö is van benne nagyon sok felnőttnek való tanács. Jó nyugtató neked is, és a mamádnak is a

MagnéziumB6 valamint a tökmag és a feszültség lesimítása amit a blogban ajánlok


19. f. A két csodálatos lelkünk.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...


Olvass bele és ismerd meg önmagadat érezd át milyen csodálatos és fantasztikus teremtménye a természetnek az ember!

2013. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!