Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz emésztés lehet stressz/d...

Rossz emésztés lehet stressz/depresszió következménye?

Figyelt kérdés

Elég "nehezen mennek a dolgok", ha vécézésre kerül a sor, hiába eszek sok rostosat, sok gyümölcsöt,

viszont mielőtt a pszichológushoz megyek (Heti egyszer) akkor meg túlzottan rámjön...

Ezért gondoltam, hogy esetleg nem lehet-e, hogy az idegesség, depresszió miatt nem működik ez a dolog...?


2012. dec. 15. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
De, nagyon is lehet!
2012. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor azzal mit tudok kezdeni? Mert elég nagy mértékben zavarja a mindennapjaimat (még ez is)
2012. dec. 15. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony lehet. :( Nálam is ez volt, és most megint rossz passzban vagyok, megint ez van. Egyetlen módja van, a stresszt/depressziót okozó dolgot meg kell szüntetni. (ja, tudom, könnyű azt mondani, de tényleg ez van rá...)
2012. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Tudom, az lenne a legjobb, de az nem megy egyik napról a másikra, nálam meg már hosszú évek óta áll fenn ez az állapot, és sajnos elég későn jutottam el orvoshoz... Viszont most már az a helyzet, hogy amiatt, hogy fizikailag is ilyen rosszul vagyok lelkileg is jobban leamortizál... Ördögi kör... :(

2012. dec. 15. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!