Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szimpibbek a férfi...

Miért szimpibbek a férfi pszichológusok/pszichiáterek?

Figyelt kérdés

Megfordultam már jópár nőnél, és két férfinál, de valahogy a női pszichológusok/pszichiáterek irritálóak voltak, nemtörődömnek tűntek, nem is mentem velük semmire.

Mintha a férfiak mélyebbre látnának a felszínnél, csak nekem tűnik ez így? Pedig magam is nőből volnék


2012. dec. 15. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, pedig pont, hogy általában a női pszichológusokban, pszichiáterekben bíznak meg a legtöbben. És a nők általában empatikusabbak is.
2012. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy? Akkor azért.
2012. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem azért, mert bejönnének vagy ilyesmi (Az egyik pasas volt vagy ötven, és semmi vonzó nem volt benne, elhihetitek, de mégis..)

Valamiért nem tudok nők előtt megnyílni, és beszélni, mintha tök más vágányon mennének a gondolataink... :S

(Lehet, hogy "titokban" pasi vagyok oO)

2012. dec. 15. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éppen ők szimpatikusabbak voltak és jobban végezték a munkájukat.
2012. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a női pszichológusokat birom jobban,főleg ha jól néznek ki.:) F35
2012. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban szeretem a férfi orvosokat. Valahogy megértőbbek, türelmesebbek, nyugodtabbak. A nők, akiknél jártam, mind impulzívabbak voltak, meggondolatlanok és izgágák. És hülye dolgokat állítottak, mint pl. ha akarom, akkor kinő egy harmadik fülem is. Na jó, nem kell mindent szó szerint venni, de valahogy nem bírtam a stílusát. A férfiak meg mindig logikusan levezetik a gondolataikat, meggyőzőbbek tudnak lenni.


Egyébként sokáig leszbikusnak hittem magam, szóval meg sem fordult a fejemben, hogy milyen jól néz ki ez meg az a doktorbácsi...


Szerintem amúgy ez abból adódik, hogy édesanyámmal nem túl jó a kapcsolatom. Sosem volt az, mindig inkább apuval játszottam és beszélgettem.

2012. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Veletlenul nem jobb a kapcsolatod apuddal,mint edesanyaddal. Vagy nem fiu testvered/testvereid vannak. Esetleg gyermekkorod ota van egy fiu baratod. Lehet ilyenek is kozrejatszanak. Erdekes mert a noktol en is jobban felek, meg nehezebben nyilok meg 1 nonemu tarsasagaban. Pedig en is az vagyok. Lehet hogy ez termeszetes es sokan vannak igy.
2012. dec. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Apámmal borzalmas a kapcsolatom, a családom egyes férfi tagjai elég "durvák" voltak hozzám, mégis -érdekes!- az ő véleményük sokkal jobban számít
2012. dec. 27. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!