Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lányok/nők! Hogyan lehet...

Lányok/nők! Hogyan lehet levetkőzni azokat a gátlásokat, amiket a testeden lévő hegek (vagdosásból, égetésből származó) okoznak?

Figyelt kérdés
Pl.: különböző emberi kapcsolatokban, strandolásnál, uszodában, meleg időben, öltözködésnél, stb.

2012. dec. 16. 12:02
 1/9 intrepid ***** válasza:
20%
Hja kérlek, előbb kellett volna gondolkodni.
2012. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van... Köszönöm szépen a segítséget.
2012. dec. 16. 12:10
 3/9 anonim ***** válasza:
mások úgysem tudják, hogy honnét származnak a hegek. Ha véletlenül történt volna, akkor is szégyellnéd? szerintem nem. És a legtöbb embernek nem az az első gondolata, hogy direkt csináltad, ezért nem is fognak lenézni meg ilyenek. Meg az alapozót lehet testre is használni, ha nem uszodába mész mondjuk
2012. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég feltűnőek. A páromat nem zavarja, a családom, barátaim megszokták. Régen legszívesebben mindig hosszúujjúban és hosszúnadrágban mentem volna mindenfelé, de aztán eldöntöttem, hogy nem fogom olyanért büntetni magamat, amiről nem én tehetek (mármint nyilván én vágtam meg magam, de nem szándékosan lett ilyen-olyan betegségem, amik aztán odeáig vezettek). Aztán ha egyszer ráveszed magad, rá kell legközelebb is, és egészen hamar hozzá lehet szokni. :)
2012. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Borderline???

Amúgy én azt szoktam hazudni, hogy beleestem az üvegvázába.

Amúgy soha nem vette észre senki, csak itthon ezt adtam elő, biztosítékként eltörtem a vázát és kidobtam, ha esetleg maguktól észrevették volna, de az összes többi vágást se vette észre senki.

2012. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5/5 Egy "alibinek" nem is rossz ötlet..

Hogyan tudod megoldani, hogy a hegeket senki sem látta még? Kicsik és halványak a hegek vagy olyan helyen vannak csak hegek rajtad?

2012. dec. 16. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:

A jobb kezemen vannak csuklónál, egyébként a hossza, olyan2-25 cm, meg van egy, amit varrni is kellett volna, az baromi rondán forrt össze, és eléggé látszik szerintem, csak senki nem figyeli. Viszont hidegben még jobban látszódnak.

A lábamon meg hát inkább férfiak szokták megkérdezni, hogy mitől ilyen sebes, ( beleestem egy szerelőaknába egyébként ) ők a kezemig nem jutnak el soha. :D

2012. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Miért pont lányok/nők? A férfiak tudtommal jobban vonzódnak az efféle durvaságú mazo dolgok iránt, őket kérdezd. A nők (néhány eset kivételével) középvonalon mozognak, egy kis hajhúzás, nyakszorítás, de MÉG GYENGÉDEN, (esetleg!), vagy kis popsi csapkodás. Nem mintha ne bírnának többet is a nők (tudtommal magas a fájdalomtűrésük, talán magasabb is a férfiakénál) de a nagyon extrém dolgok kevésbé vonzzák őket. Ennek bizonyára megvan az evolúciós magyarázata, egy nőnemű veszélyezteti az utódait is, ha túl durván mazochista.

Ha nálad olyasmi a helyzet, hogy maradandó nyomai vannak bizonyos dolgoknak, akkor érdemes visszábbvenni.

2013. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pszichés problémákból kifolyólag, akkor meg tényleg nincs mit szégyellned rajta. Sőt. Egyfajta bizonyítékai annak, miken mentél keresztül, mit bírtál ki, min jutottál túl- mit sikerült legyőznöd önmagadban. :)
2013. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!