Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy férfit megbánthat úgy egy...

Egy férfit megbánthat úgy egy nő (visszautasitott lánykérés), hogy utána a többi nőt csak "használja"és nem veszi komolyan?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 16:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
# 8, attól mert valaki párkapcsolatba nem akar belemenni ,csak a testi örömöknek élni az miért baj? Ha nem kihasználja a másik felet,hanem előre közli vele hogy ez van,ezt lehet szeretni és belemegy akkor ott bunkósságnak nyoma nincs...Szerintem. Plusz,lehet összeakad olyasvalakivel akit el nem engedne semmiért se :)
2012. dec. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sok esetben még jól jár a férfi a kikosarazással, mert következik az "Igazi". A kosarazó csupán tanpálya volt...
2012. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Snl.Drako válasza:
Hát ez függ a módjától a megbántásnak, de igen, van az a megbántás, amitől az adott ember többet nem bízik az általa preferált nem egyetlen szavában sem (nem csak férfi járhat így).
2012. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 KovA1963 ***** válasza:

Lehet olyan, de neki se jó.

Sérülés ez de a sérülékenység maga is nagy eséllyel a sérült hibája !

Ha valaki szilárd értékrend birtokában tisztában van értékeivel - önértékelése kevéssé függ 1 személytől, mégha abba szerelmes is.

Sérülékenysége - önzése következménye - nem tudja / akarja elfogadni, hogy nem (ő) kell.

pedig ez esetben csak saját magának szereti azt aki elutasítja - ettől pedig megérdemelten szenved.

Vannak gyengeségek/gyarlóságok, amik az embert megölni akarják, hogy ne sikerüljön nekik: meg kell ölni őket.

Ha megölöm az önzésemet - képes leszek később mást szeretni. Ha életben hagyom - megöli a szeretetre való képességemet.

Mitől vagyok gyenge ? A szeretetemtől vagy az önzésemtől ?

Ha megölöm a szeretetemet - nem tudnak fájni nekem - és használom a lányokat.

Ha megölöm az önzésemet nem sérülhet a szeretetem halálra.


Ha valaki fejébe venné, hogy gyógyír akarna lenni ilyen sérülésre - ne számítson rá hogy könnyű dolga lesz - mélyebbre kell hatnia mint az elsőre tűnik.

Se biztos recept se eredmény nem biztos.


Hiúságainkból, önzéseinkből nehéz a gyógyulás - és jól is álcázzák magukat...

2013. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!