Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez már több mint két...

Mi lehet ez már több mint két éve? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Majdnem minden éjjel a következőt tapasztalom: Valaki/valami mintha hátulról fogdosna, ütögetne, bökdösne, erre mindig felriadok, de nincs ott persze mellettem senki, de mégis valóságosnak élem meg! Mi lehet ez? Hova kell ezzel fordulni,pszichológushoz?

2012. dec. 19. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, alszol ezek alatt. Pszihológus, alvásterapeuta. Én csak annyit mondhatok, mivel félsz tőle, nem feloldott esemény ez benned, valószínüleg azért ilyen tartós érzés ez.. Lidércálmok előfordulhatnak mindenkiben, sőt, tartóssá is válhatnak, de ezeken abszolute lehet segíteni. Egyrészt magadban kellene helyreraknod, pl. nem félek attól ha ezt álmodom (szerintem a félelem nálad elég nagy indukció) másfelől pedig egy alvásterapeutát vagy pszihológust keresni és beszélni ezekről vele. (amúgy van egy kínai közmondás, Ami az álmodban történik, az azért történik ott, hogy ott is maradjon. Azaz a való életben nem kell félni attól amit álmodsz mert az az álmodban van.. még ha a hirtelen ébredés pár másodpercében nem is tudod őket szétválasztani..)
2012. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!