Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Még is mi van a Félelem és...

Még is mi van a Félelem és rettegés Las Vegasban c. filmben?

Figyelt kérdés
Direkt ebbe a témakörbe raktam, tehát ha lehet ne legyen áthelyezve máshova. Szóval még régebben néztem meg, este tájt, olyan éjfél egy óra körül fejeztem be a filmet. Aztán lefeküdtem aludni, de sokáig nem bírtam elaludni, mert egyszerűen kattogott az agyam, attól a sok normális elmével emészthetetlen információval ami a filmből jött. Soha nem éreztem még hasonlót. Mintha valami drog hatása alatt lettem volna vagy nem is tudom. Még is mi volt ez? Mi rá a pszichológiai magyarázat?
2012. dec. 21. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Éppen fáradt idegállapotban néztél ilyen felkavaró filmet. Máskor inkább lazíts és menj aludni
2012. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én eddig 2x próbáltam megnézni a barátaimmal, ilyen filmnézős buli volt, ittunk is azért, de kb. 1-1,5 deci töménynél nem ittunk többet fejenként, és üdítővel keverve ittuk

annyi a lényeg, h mind2 alkalommal nem sikerült végignézni a filmet, kb. mintha mi is fogyasztottunk vna azokból az anyagokból, mint a filmben :D szóval tényleg elég rideg egy film, és elég nehéz feldolgozni a benne látottakat, na meg értelmezni azokat

2012. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!