Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj van.12 éves koromig...

Baj van.12 éves koromig bepisiltem, aztán abbamaradt. Aztán 14 éves koromban egyszer megint, és azóta rettegek hogy be fogok pisilni, így minden este pelenkát veszek fel. Anyukámnak elege van, meg is értem! Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

ha nincs rajtam, nem tudok elaludni, mert rettegek, és egyszer mikor így próbáltam elaludni, anélkül, majdnem bepisiltem, vagyis azt éreztem hogy befogok, és alig tudtam felkelni. Ez 14 éves korom óta megy, most 16 vagyok.


A pelenka drága, mivel nincs semmi bajom felírni nem írják fel, és másra is jó lenne az a pénz. de egyszerűen anélkül nem merek elaludni, mert attól félek hogy balesetem lesz, és egyszerűen nem bírnám azt ki.



2012. júl. 27. 11:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
pedig biztos van valami a háttérben(amúgy ha érdekel, akkor ezt regressziónak hívják). 16 évesen ez nem normális dolog. ha a szervi okokat kizártátok, akkor marad a pszichés.
2012. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
mit jelent az a "regresszió" ? egyébként egy fél évvel ezelőtt tényleg megtörtént egyszer hogy bepisiltem félig, de azonnal felébredtem rá:S
2012. júl. 27. 16:42
 3/35 anonim ***** válasza:
annyit jelent, hogy a jelenlegi szintről visszaesel egy korábbiba. értsd: 16 évesen nem kéne bepisilned, de egy kitudja milyen okból visszaesel a 2 éves szintre.
2012. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
és mit lehet tenni?
2012. júl. 27. 20:19
 5/35 anonim ***** válasza:
először elmenni orvoshoz, hogy nincs-e szervi baj. aztán ha ott nem jártál sikerrel akkor egy pszichológust kéne felkeresni.
2012. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

nagyon félek a szervi bajtól, én nem akarom ha van hogy megműccsenek szal orvos kizárva. akkor marad a pszichológus

:( Magamtól nem tudnék tenni valamit?

2012. júl. 27. 21:25
 7/35 anonim ***** válasza:
pedig először orvoshoz kellene menni. minél később veszik észre annál rosszabb lesz. és így lásd be nem lehet élni. te mondtad, hogy a pelenka pénz másra is jó lenne.
2012. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
magadtól talán intim tornát tudnál végezni, az erősíti a kismedencei izmokat.
2012. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
jah jó lenne, de én inkább nem megyek orvoshoz. valami olyan kéne amit itthon is meg tudok csinálni.
2012. júl. 27. 22:25
 10/35 A kérdező kommentje:
és az az intim torna hogy kell csinálni?
2012. júl. 27. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!