Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez? Részletesen lent.

Mitől lehet ez? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok. Már kiskorom óta súlyos depresszióban szenvedek, amit gyógyszerekkel elég jól kezelnek. Kb. 4 hónapja szedem a Floxet-et, ami eddig elég jónak bizonyult. Már-már úgy éreztem, hogy kigyógyultam a depresszióból. Kerestem az emberek társaságát, célokat tűztem ki, elkezdtem kondi terembe járni stb. És egyszer csak, egyik napról a másikra mély depresszióba zuhantam. A gyógyszert pedig ugyanúgy szedtem. 1 hét alatt 3 kilót magamra szedtem (egész nap eszem), kerülöm az embereket, a barátokkal való közös programokat sorra lemondom és már öngyilkossági gondolataim is vannak. Az orvosom még két hétig szabadságon lesz. Nem tudom, hogyan vészelhetném át ezt az időszakot.
2009. aug. 24. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

És mitől zökkensz depresszióba?

Valami oka biztosan van.

Velem is gyakran van, de én 16 éves vagyok:S

2009. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam reggel a pszichiáternél. Ő is ezt kérdezte. Kiderült, hogy egy férfi visszautasítása indította el a lavinát...:-) Próbálom picit összeszedni magam, de sajnos kevés sikerrel. Szóval emeltünk a gyógyszer adagon..
2009. aug. 26. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is gyakran van így, bár engem nem utasítottak még vissza.

De ha arra gondolok h még a nagyon csúnya embereknek is van barátja/bnője akkor neked is lehet. Járj le tárrsaságba, ismergedj és chatelj. Szerintem ha kicsitt nyitottanbb leszel akkor biztosan máshogy fogod föl a dolgokat. Én általában alapból nem szimpatiálok az emberekkel de straatégiát váltottam, és így azért sokkal kényelmesebb,hogy vannak terveim, nem muszáj nagy dolgoknak lennie, elég ha pl: kedden találkozok vkivel, és ez máris erőt ad...

2009. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!