Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor egyedül vagytok,...

Amikor egyedül vagytok, szoktatok olyan dolgokat csinálni, amitől elmebetegnek hinne valaki, ha látná?

Figyelt kérdés
Én mindenfélét, grimaszokat vágok, magamban beszélek, vagy a macskához, szóval elég sokkoló lenne szerintem látni, nem merem felvenni kamerára se hogy visszanézzem.
2012. dec. 25. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak így, pl maszturbálás is beteg dolognak számít?


Amúgy én sokszor beszélek magamban, van mikor énekelek, szidom a világot, hülyéskedek, röhögök. Szóval olyan vagyok mint egy elmeháborodott, sőt van mikor sírok is hogy milyen egyedül vagyok mindig.

2012. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
aha felhangosítom a zenét és ugrálok rá egy jót mint aki megkergült :D
2012. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Hát igen van hogy pofákat vágok magamnak a tükör előtt, meg idióta hangokat adok ki lánylétemre pont mint egy elmebajos idegbeteg, de csak akkor csinálom ha egyedül vagyok. De sajnos álmomban is előfordul ez időnként hogy forgolódok kapálózok az ágyban volt olyan is hogy álmomban állítólag a falat püföltem meg a párnámmal csapkodtam aztán elaludtam a földön. Ezeket onnan tudom hogy anyámék mindig felriadnak erre és mindent hallanak meg mivel én nyitott ajtónál alszom időnként mert van hogy ha hideg van akkor jöjjön be a meleg mert közel van a kályha akkor hagyom így. Volt amikor a barátomnál aludtam és álmomban elkezdtem pofozni meg volt hogy ráültem és a fejét csapkodtam. És amikor felriadtam azon kaptam magam hogy a barátomon ülök ő meg riadtan két kézzel fogja a vállamat hogy nyugodjak le.

Voltam már orvosnál ilyen dolog miatt de még nem tudják mibajom van, elég friss ez a dolog még de egyenlőre nem kell befeküdnöm egy napra sem :S Hála barátomnak ő nem akar benntlátni, és elintézte a dokinál hogy ne kelljen befeküdnöm ameddig nem muszáj. :S

2012. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, persze. Max. hangerőn bömböltetem a zenét és össze-vissza ugrálok, mint egy hülyegyerek. Ja, meg idióta arckifejezéseket vágok és pózolok a tükörnek. Közben azon gondolkozom, hogy ha valaki ezt látná, vajon mit gondolna..:D
2012. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki beszél magában :) És ha mondjuk grimaszolsz, mikor kiderül, hogy a hűtőből kivett dobozban csak 2 csepp tej volt, esetleg káromkodsz is, az is teljesen rendben van!
2012. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ildikó235 válasza:
Az elmebetegeknek általában nincsen betegségtudatuk, vagyis ha valaki azt gondolja magáról, hogy megőrült, elmebetegsége van annak sosincs, akinél valójában kialakul az nem tud róla, csak a környezete, szóval nyugodj meg, szerintem semmi baj
2013. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!