Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióra szedett gyógyszer...

Depresszióra szedett gyógyszerek elhagyása lehetséges mellékhatások nélkül?

Figyelt kérdés
8-9 hónapja szedek frontint és coaxilt 3x1-et.A gyógyszerek nem segítettek,de mire észbe kaptam már késő,mert amikor abba szerettem volna hagyni:jöttek a mellékhatások(súllyosak).Azóta csökkentve ,fokozatosan szedem :most tartok 3x félnél.De nagyon nem érzem jól magamat:talán a gyógyszerfüggőség mellékhatása,vagy nem tudom mi,de nagyon szenvedek.Itt van egy kis gyermek mellettem és ő miatta szeretném visszakapni a régi "énemet".Csak azok írjanak akik hasonló cípőben járnak-jártak,hogy mikéntz lehet a gyógyszereket gyógynövényekkel kiváltani,és mi az ami valóban hatásos.Megszeretnék szabadulni a gyógyszerektől,mert "beteggé"tettek:( Köszönöm
2012. dec. 27. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedtem Coaxilt és nagyon rossz volt. Jobban lettem tőle, de csak annyira hogy tudjak létezni, annyira nem hogy élni is tudjam az életem.

Visszamentem a dokihoz, mondtam hogy vacak a bogyó és lecseréltük Cipralexre.

Ez ugyanazt csinálja mint a Coaxil de a hatásmechanizmusa fordított.

3 hét múlva teljesen jól voltam.

Frontint sem szedek mellé és tök jól vagyok!

KITARTÁS!

Ha más megoldást szeretnél, szerintem fordulj homeopata orvoshoz, ha lehet olyanhoz aki pszichiáter is egyben.

2012. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!!!!!!!
2013. márc. 2. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!