Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónappal ezelőtt szakítottunk a párommal. Azóta sem sikerült még túltennem magam rajta. Naponta sírok, mindenről ő jut eszembe, s nem tudok értelmes dolgokkal foglalkozni. Végzős vagyok az egyetemen, szakdolgozatot kellene írnom, sok egyébbel is foglalkozom, sportolok is. De minden annyira értelmetlen így. Ha véletlenül összefutunk vhol sosem tudom elmondani neki, hogy mit is érzek és, hogy mennyire szenvedek. Nem tudom van-e kiút ebből. Segítsetek, kérlek Benneteket!
2012. dec. 28. 22:40
 1/6 anonim válasza:
Minden viccen kívül ha ennyire rossz a helyzet,beszélgess el egy pszihológussal.
2012. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ha ennyire nem megy akkor szerintem megkéne próbálnod beszélni vele..

mennyi ideig voltatok együtt?

miért lett vége?

neki van azóta valaki?

megmaradt a baráti viszony?

2012. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű igazából, eldöntöd, hogy vége a sírásnak és nem a régi kapcsolatodért sajnálod magad. De amíg ebben az állapotban vergődsz és generálod magadnak a szar dolgokat, addig ez így is marad.
2012. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4 hónapot voltunk együtt, ami tudom nem indokol ekkora ,,gyászidőszakot", de higgyétek el, annyira szép és intenzív volt az együtt töltött idő. Aztán egyik napról a másikra lett hideg és rideg a viselkedése velem szemben, elhanyagolt, s mikor megkerestem közölte, hogy akkor az egymásnál hagyott cuccainkat majd visszavisszük a másiknak valahogy, valamikor. És ennyi. Azóta beszélgettünk már, találkoztunk már, de nem beszéltünk csak az időjárásról kb. Ő is egyedülálló azóta. Igazából a mai napig nem értem, hogy mi történt akkor, azokban a napokban kettőnk között... Talán ezért is nem tudom lezárni.
2012. dec. 28. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
De miért nem mondja el, hogy mi baja volt?
2012. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom...
2012. dec. 29. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!