Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Flúgosnak érzem magam. Szerint...

Flúgosnak érzem magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Vagy nem is tudom mi a megfelelő szó erre, de inkább megpróbálom le írni röviden.

Kiskorom óta ez van és még mindig nem nőttem ki, sőt egyre durvább. Pl:

A szomszédom macskája meghalt álmába a kanapén, azóta nem tudok egyszerűen a kanapé közelébe menni./ egy távoli rokonunk meghalt és örököltem tőle ékszereket, még a szobából is kipateroltam őket mert nem tudom elviselni:((

/ egyszer beszélgettünk barátnőmmel is mesélte hogy valami ngyon nagyon nagyon régen, a felmenői is abba a házba laktak amibe most ők (csak nyilván már felújították) és hogy pont az ő szobájába lett öngyilkos az egyik rokona még sok sok évtizede... azóta a szobájába sem tudok bemenni és annyira kellemetlen ez nekem.

Mit tehetnék? küszköd még valaki hasonló problémával? Mi ennek a neve? mentális betegség? előre is köszi! 21/L



2012. dec. 29. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem betegség, csak irtózol a haláltól. Sokan vannak vele így. Például én sem szívesen aludnék olyan szobában ahol azelőtt meghalt valaki. Nem hiszek a szellemekben vagy ilyesmi, csak egyszerűen benne van az emberben az a rossz érzés. 25/F
2012. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
halálfélelem! győzd le! szellemek nem léteznek, ha attól félsz hogy az évtizedek előtti öngyilkos rokon visszatér. nekem is vannak halott rokonaimtól ékszerek, mégsem pateroltam ki őket a házból. én ezt speciel nem értem, de szerintem NEM vagy flúgos.
2012. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez szerintem egyáltalán nem flúgosság mert énis ilyen vagyok.
2013. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lantos Szilvia ***** válasza:
Szerintem ezzel szinte mindenki így van, a haláltól mindenki fél, mert nem tudjuk hogy mi van utána... én sem tudnám elviselni. Állítólag ahol lakunk, valamikor vesztőhely volt, kislányom két éves volt és az egyik szobába nem volt hajlandó bejönni, sikított és toporzékolt, nem tudtuk mi baja. Mára már 8 éves, elmúlt ez a dolog. A gyerekek, állatok sokmindent érzékelnek, látnak amit mi már nem. Rám is a frászt hozta, de csak rövid ideig tartott. Ez normális szerintem.
2013. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!