Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy elmúljon...

Mit csináljak, hogy elmúljon ez az egész? Depressziós lennék tényleg?

Figyelt kérdés
már úgy egy éve vettem észre magamon, hogy állandóan levert vagyok, mindenen elbőgöm magam és úgy érzem semmiben sem vagyok jó. nem vagyok emós, általában sokat nevetek, de csak hogy ne faggasson mindenki h mi bajom van és olyankor is legszívesebben csak sírnék. újabban nem hallgatok zenét nem tvzek és egy csomó minden amiben jo voltam, nem megy és nem is érdekel.
2010. dec. 29. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Háziállat? Új hobbi? Új társaság?

Ha ezek sem válnak be, akkor keress fel egy olyan személyt, aki segíthet kideríteni, mi áll a háttérben /pszichológus/

2010. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát van macskám de olyan levert vagyok, hogy róla se nagyon gondoskodom. még mázli, hogy itt vannak anyáék. most kerültem be egyetemre és kolis vagyok szoval az uj társaság megvan és jol is érzem magam ott csak mikor hazajövök minden ugyanolyan rossz. szoval csak egy ideig volt jobb, utánna minden visszajött. eddig nem is érdekelt csak mostmár nem tudok tanulni se egyszerüen mindent csinálok helyette és hízok egyfolytában.
2010. dec. 29. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Én idén kezdtem el dolgozni, ugyan így vagyok vele. Eddig a suli volt az életem, mert mindenki ott volt, mindent ott csináltam. Most ennek vége. Ahogy észrevettem kellene egy barátnő, de nagyon gyorsan, mert akkor lenne egy társaság is amiben végre jól érezhetem magam. Így viszont nincs jó formán semmi... Unom magam, sz*rok mindenre, de ide egy társaság kell, semmi más!!!
2010. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!