Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idióta állatos filmek okozta...

Idióta állatos filmek okozta vegetarianizmust hogyan lehet kezelni, illetve mit lehet tenni ha az ember kisöccse többet nem akar húst enni?

Figyelt kérdés

sajnos az öcsémre ezek ilyen hatással voltak. 11 éves csupán, de már egy éve nem tudjuk megetetni vele a húst. nagyon nem jó ez így, mert nagyon vékony, és igazából, kellene neki a hús. mi egy joltáplált erős család vagyunk, nagyon szar, mert multkor anyukámtól megkérdezték kié a gyerek mert nem gondolták hogy az övé, tiszta ciki....


19f


2012. dec. 30. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

a vegetarianizmust ne akarjátok kezelni!

16F

2012. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ezt nem lehet kiverni belőle. pótoljátok a húst szójával meg jó sok olajos maggal, és akkor nem lesz gond.

idióta állatos film okozta? Miért, miről szólt? disznóvágásról?

láttam egy gyagya film részletét (átsuhantam rajta) kitaláltam nem akarok többé csirkét enni. de nem bírtam ki. szó szerint az orrom előtt csinálták a kedvencemre.

2012. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hagyd rá. Egyen azt amit ő szeretne. Neked sem fogja megmondani senki mit egyél, vagy tévedek? Inkább segíts neki, hogy hogyan tudna teljes értékűen táplálkozni hús nélkül. Pl. Zöldségfasírtok, főzelékek, különböző gabonák. Gabonakolbász, szejtán, köles. Mind nagyon finom és rengeteg értékes anyag van benne. Én is ennyi idősen lettem vega, mint az öcséd és teljesen egészséges vagyok! Azért lehet vékony mert keveset mozog vagy nem ismeri milyen ételeket ehetne amik finomak is és táplálóak. Széhidrátbevitelre is érdemes figyelni. Inkább ebben segíts neki. Keress vega szakácskönyveket. Tejtermékeket és tojást eszik akkor könnyű neki főzni. Paleolit táplálkozás vagy aki lisztérzékeny annak sokkal nehezebb. Kis fantázia és főzni tudás kellene csak.


21/N

2012. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!