Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztétek már úgy, mintha nem...

Éreztétek már úgy, mintha nem ismernétek a barátaitokat, a családotokat, és amikor találkoztok velük, úgy érzitek, mintha soha életetekben nem láttátok volna őket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 09:46
 1/6 anonim válasza:
Én gimnázium óta érzem úgy mintha beszélgetés közben teljesen új embereket ismernék meg.A régi barátaim akikkel mindig találkozgatok,néha olyan idegennek tűnnek.Nem,ez nem a jó szó rá..Inkább újak.Otthon is úgy érzem,hogy meg akarom ismerni a családomat,és ez nagyon furcsa.De már megszoktam, majd elmúlik valamikor..
2009. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, én is ilyesmit érzek... és nagyon bosszantó.

Mindjárt suli és félek, hogy nem fogom megismerni az osztálytársaim, tanáraim... lehetséges ez??

2009. aug. 26. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ne aggódj :) Ez teljesen normális. Főleg, látom tini vagy. :) Nekem is ilyesmik vannak pont most és nekem is mesélik, hogy ők miket éltek át. Én is mindig elgondolkodom, hogy kik ezek az emberek akik körül vesznek, meg mikor kerültem ide stb. Állítólag ez egy korszak lezárulása is lehet. Nekem a felnőttéválással magyarázták, vagy azzal, hogy meguntad az addigi életed. Járj el bulizni, találj ki új programokat és ismerkedj meg új emberekkel. Nincs semmi bajod. :)
2009. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, 13 éves lány vok...

bulizni nem szoktam.

köszi a válaszokat!!!

várom a további sztorikat :D

2009. aug. 27. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos, velem olyan szokott lenni, hogy akit már évek óta ismerek, az valamilyen helyzetben vagy pillanatban idegennek tűnik és akkor így elgondolkodom rajta, hogy ki is ő, meg milyen fura, hogy már ennyi ideje ismerem, de mégis olyan idegenek tűnik. Persze tudom, hogy ismerem, csak olyan ismeretlennek tűnik egy pillanatra.
2009. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen ilyen velem is szokott lenni
2009. szept. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!