Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik kizárólag pszichoterápiával gyógyultak meg generalizált szorongásból, vagy bulimiából? Hogyan zajlott? Mennyi idő volt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt generalizált szorongásom középsúlyos depresszióval együtt. Sajnos gyógyszert kellett szednem rá pár hónapig.
2013. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt vágom, hogy vannak rá gyógyszerek, de engem az érdekelne, hogy vannak-e itt, akik gyógyszer NÉLKÜL gyógyultak meg, mert nekem úgy kellene, mivel egyetemre járok, szóval nem szándékozom leépíteni az agyamat mindenféle bogyóval. nem tehetem meg, hogy zombit csináltassak magamból, de nem is akarok..:/
2013. jan. 6. 18:14
 3/4 anonim válasza:

Én visszaestem a bulimiából, de 3 hónapig tünetmentes voltam.

Most megint gyógyulóban vagyok, szerintem lehetséges!

Én saját módszereket alkalmazok, amik be is váltak. Tudom már mit rontottam el és miért estem vissza.

Nekem a pszichoterápia nem segített, sőt, egy kicsit le is húzott a dolog. :/ Így eléggé megutáltam a pszichiátereket pedig csak az enyém nem volt túl jó szakember.

2013. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én generalizált szorongásból, és egy kis anorexiából. Nem volt egyszerű, és még nem is vagyok teljesen gyógyult, de sikerült/sikerül, és már egyre ritkábban kell járnom :)Én most járok 3 hónapnál.

Csak nagyon kell akarni, és hagyni hogy segítsenek ;)

2013. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!