Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generalizált szorongásból...

Generalizált szorongásból pánokbetegnés? Lehetséges :-P?

Figyelt kérdés
Mostanság nem éreztem azt az erős GAD jelenlétet, de az elmúlt hóbapban kétszer is majdnem sikerült elájulnom, meg az elmúlt két napban rosszul vagyok ... valószín valami gyomorvírus, de erre még rátesz a pánikolásom :o. Bár a halálfélelem helyett attól félek, hogy elájulok. Ez így még pánik?
2012. aug. 4. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A szorongásból bármi lehet. Én pánikbeteg vagyok, elég erős tüneteim vannak, voltak, de el sosem ájultam. Kivizsgáltak? Szedsz valamit?
2012. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
El még én sem ájultam. Múltkor a tecskóban csak úgy rámjött a rosszullét (elsápadtam, ájulásérzésem volt, 'futkározhatnékom', majd mikor ennek vége lett akor remegtem, meg nagyon gyengének éreztem a végtagjaim. Majd most, szerintem azzal volt baj, h reggelre édeset ettem, és le eshetett a vércukrom, é7 sz3ültem, csak hajlamos vagyok máshogy értékelni a helyzetet xd. Amúgy tavaly szeptemberben jött rám az első szorongásos időszak, családi okok miatt, majd okt.ben a leeső műhold miatt xd. Ekkor kerültem pszichiáterhez. Kaptam gyógyszert, de nem kezdtem el szedni, mert egyrészt tartottam tőle, másrészt gondoltam,h valahogy leküzdöm (pénz hiányában ez az opció maradt :P). De azóta csak felszínesen jobb, érzelmileg labilis vagyok, és mindentől félek, és azt érzem, h mentálisan is visszafejlődtem. És most még ez is :P.
2012. aug. 4. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:

"Kaptam gyógyszert, de nem kezdtem el szedni, mert egyrészt tartottam tőle, másrészt gondoltam,h valahogy leküzdöm (pénz hiányában ez az opció maradt :P). De azóta csak felszínesen jobb, érzelmileg labilis vagyok, és mindentől félek, és azt érzem, h mentálisan is visszafejlődtem."


Életed legnagyobb tévedését csináltad. A kiváltott gyógyszerrel már rég túl lennél a betegségeden. Mellesleg a psziciátriai gyógyszerek a legolcsóbbak. A nyugtatójukkal együtt sem érik el az egyezer forintot sem, havonta.

2012. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. És erős pánikos. Nem szeretnék évekig szenvedni, ezért hiszek a gyógyszerben. Bár én is féltem tőle, de valószínű ez is egyfajta pánik. Amúgy tényleg pár száz forint. :) Persze nem akarlak rábeszélni. Kitartás!
2012. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem drága, kivettem a felírtakból egy adagot :D. Úgy vagyok vele, hogy még nagyon fiatal vagyok, és hosszú az étet. Lehet, hogy később nagyobb szükségem lesz a gyógyszerre, és mivan, ha most szedek, és akkor már nme fog használni? MEg emellé jó lenne a terápia is, mert azt mondják, hogy ez csak mankó. Amúgy amiről biztosan tudom, hogy szorongás, abba beletörődök és könnyebben kezelem (jó persze nem mindent :P).
2012. aug. 5. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!