Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már depresszió? Élni sincs...

Ez már depresszió? Élni sincs kedvem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, és mostanában kezd eléggé elfajulni az életem. Nagyon egyedül érzem magam, egyáltalán nem vagyok boldog. Van, hogy órákat ülök a sötétben a szobámban, és sírok. Nincs kedvem élni sem. Gondoltam már arra is, hogy milyen lenne öngyilkosnak lenni. Nem látom értelmét a napjaimnak.


2013. jan. 6. 13:04
 1/6 anonim válasza:
valami történhetett hogy ilyen vagy.Szerelem,esetleg otthon valami.De egyébként ha már most ilyen vagy. Mi lesz később amikor ki kerülsz az életbe.
2013. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerelmi gondok, dehát én is ettől félek, mi lesz ha kikerülök az életbe... Nem akarok...
2013. jan. 6. 13:13
 3/6 tinialfa válasza:
Akkor tanulj a sötétbe.
2013. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Javaslom a pszichológust. Nekem sokat segített olyannyira, hogy 180 fokban fordult az életem teljesen pozitívan. Sokat segít hidd el :)
2013. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JulesM111 ***** válasza:

Ha bent ülsz egy sötét szobában, akkor egy olvasólámpát 3 másodpercenként le és fel kell kapcsolni, így még hatásosabb :) :)


Marháskodást félre téve, ha tényleg komolyan is gondolod azt, amit ide kiírsz, akkor kérlek, mindenféleképpen keress meg egy szakembert.

2013. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túl fiatal vagy ahhoz hogy keseregjél.

Sokan lennének olyan fiatalaok mint te.

Csinálj valamit, sportolj.

Most lehet hogy nincs kedved, de csak úgy jön meg a kedved ha elkezded.


Van egy csomó hozzád hasonló csaj, velük megbeszélhetnéd a lelkedet.


A szerelmi csalódásból meg tanulnod kell óvatosságot, emberismeretet.

Még a szerelemhez is fiatal vagy.


A jó dolgokért gyakran meg kell szenvedni!

2013. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!