Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova fordulhatok ha bipoláris...

Hova fordulhatok ha bipoláris zavarom van?

Figyelt kérdés

Éreztem, hogy nincs rendben velem valami, és egy barátom megkérdezte, hogy gondoltam-e már rá, hogy esetleg depressziós vagyok. Így elkezdtem utána olvasni a dolgoknak, és legjobban a bipoláris zavar leírása illik az állapotomra. Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok jól, és változtatni akarok rajta, ezért akarok segítséget kérni, de nem tudom hova fordulhatnék.

Az édesanyám nagyon vallásos, és nem akarja elfogadni, hogy a gyóntatópapon és Istenen kívül más is foglalkozhat az ember lelkével, és nem hisz benne, hogy a pszichológusok tudnának rajtam segíteni. 21 éves vagyok, nem lakom a szüleimmel, de sok veszekedés lenne az eredménye, ha elmennék pszichológushoz. Mit tudtok tanácsolni? Van esetleg olyan hely (Budapesten), ahol nem hivatalosan pszichológusok foglalkoznak emberekkel önkéntesként? Nem akarok veszekedni az anyukámmal, az még rontana az állapotomon...



2012. dec. 28. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos el tud irányítani a legközelebb praktizáló ingyenes pszichológushoz, általában minden kerületben vannak ilyenek a rendelőintézetekben. És tényleg tarts ki mellette, ha nem muszáj ne szedj gyógyszert.
2012. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Miért kell tudnia -"anyukádnak'"- hogy elmesz pszihogushoz?

Ne tudjon róla.

2018. júl. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!