Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megint eluralkodott rajtam a...

Megint eluralkodott rajtam a depresszió?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok több mint 1 éve tart az első kapcsolatom. A kapcsolat előtt pszichológushoz jártam aki nagyon sokat segített nekem a problémám az önértékelés, önbizalomhiány. Csúnyának láttam magam. A mostani problémám is hasonló ehhez. 170 cm magas vagyok 55 kg. 1 éve szedek fogamzásgátlót is abban reménykedve, hogy ettől majd hízok és talán a melleim is nőnek. 70/A-s melltartót se tudok kitölteni :S Szégyenlem magam előtt, a barátom előtt. Nem éppen Anyukám alkatát örököltem sajnos mert neki bőven van mit beletennie a melltartóba. Én annyira utálom magam emiatt, nagyon kicsi, össze se ér, nem lóg, csak egy kis kitüremkedés és annyi. Borzalmas :/ Egész nap ezen kattog az agyam, hogy én meg akarom majd műttetni de ugye nincs rá pénzem (még). Nekem hiába mondják a pasik, hogy a szilikon fúj, meg inkább a kis mell de mégis a nagyobb mellű csajokat nézegetik állandóan. Hozzáteszem a barátom is aki még pluszba rátesz ezzel pedig ő azt mondja , hogy jól van ez így ahogy van.
2013. jan. 7. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátod jól mondja.

Ha igazán szeret egy ember biztos nem azon fog fenn akadni hogy van e vagy nincs melled.Esetleg a barátoddal se ártana egy kis beszélgetés már ha melletted mások dudáját csekkolja.Mellesleg lehet hogy még kifog fejlődni.

2013. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20 évesen hova fejlődne már? Már beszéltünk erről.
2013. jan. 7. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Google > pszichofitnesz
2013. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!