Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kóros önbizalomhiány és...

Kóros önbizalomhiány és szociális fóbia ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pszichiáter tud segíteni.Akár a háziorvos is be tud utalni rendelésre.Vagy mehetsz privát is.Ne félj,én túljutottam egy ilyenen.Meg fog oldódni!Símán gyógyítható!!!
2010. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
barátok,sok szeretet,pszihiáter/pszihológus.amúgy nekem is ezek a bajaim vannak
2010. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem először magadban is végiggondolhatod,hogy valyon mi miatt alakultak ki ezek és megpróbálhatsz változtatni rajtuk.Nekem a csámpás fogaim okoztak nagyon sokáig önbizalomhiányt súlyosan,nem mertem mosolyogni,most fogszabályozóm van és már most sokat javult a helyzet. Lehet,hogy nálad az antiszociális dolog azért alakult ki mert kissebb korodban nem sok új emberrel találkoztál...nem tudom.Minden esetre a pszichológus biztos nem árt csak használ.De ne félj elmenni hozzá.
2010. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kedves első. Neked hogy sikerült túljutni rajta? Gyógyszerrel vagy anélkül? Ha gyógyszerrel, akkor mit szedtél és meddig tartott a gyógyulás?
2010. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyszerrel,aurorix-et szedtem.De egyénenként változó,kinek milyenre van szüksége.Persze ha gyógyszer kell egyáltalán,mert ha jól tudom valakinél a pszichoterápia is beválik.
2010. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valahogy ha összejössz egy pasival/csajjal, akkor tuti megoldódik a problémád. Én azóta sokkal magabiztosabb vagyok.
2010. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én hiába jövök össze pasival, akármilyen aranyos, rendes, elmenekülök előle, mert nem tudom elhinni, h jó lehetek vkinek. kb 3-4 hét után mindig szakítok
2010. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Tudtad hogy napi kb 14 érintés kell másoktól egy embernek, hogy ne legyen depressziós? Neked ez megvan? Törekszel rá? Mindent megteszel azért, hogy ez így legyen?
2010. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Keresni egy hobbit ami érdekel, és nem hagyni azt, hogy mások mondják meg hogy mit tegyél!


Csináld azt amihez kedved van és amiben eredményeket tudsz elérni, és minden mást zárj ki!


Ha meglesznek az első eredmények nő az önbizalmad, ha pedig már élvezed amit csinálsz akkor érdekelni fog az is hogy mások hogyan csinálják ugyanezt, mert szeretnél majd tanulni tőlük...


A lényeg hogy mindíg legyél kitartó és optimista..

2010. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 21:24


Élő ellenpélda vagyok arra hogy valótlan amit írsz..

2010. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!