Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudom hogy megőrültem hogyan...

Tudom hogy megőrültem hogyan védekezhetek ellene?

Figyelt kérdés
Szóval nem tudok aludni se tenni dolgaimat az őrületem miatt! FIGYYELJ HA TE IS KÖNNYEN VEvŐ VAGY AZ ŐRÜLETRE NE OLVASSD TOVÁBB!!!! Nehéz elmagyarázni de megpróbálom már kiskorom óta előjön egy hülye gondolat mégpedig az hogy minden olyan lenne mint ha nehéz volna minden a teló minden és ez cseszteti a fejemet szóval a fejemben ilyen hülye érzés jön elő és nem tudok előle menekülni ! Tudom hogy hülyén meséltem el de tényleg ez történik!!!! Pedig csak 14 vagyok de már annak a határán vagyok hogy beleütögetem a fejemet a falba!!!! Szüleim nem tudják szóval a pszichiátriai segítség kizárt!! Köszönöm elore is a válaszokat!
2013. jan. 9. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig itt bizony pszichiátriai segítség kellene. Mindenesetre: lazíts! A nyugalom az, amivel a legtöbbet segíthetsz magadon! Meg kell tanulnod az érzéseidet kontrollálni. Ne akadj ki mindenen, próbáld meg lazán felfogni a dolgokat!

Aztán ha másképp nem megy, mihelyett tudsz, keress fel egy szakembert!

2013. jan. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CocóMája válasza:

Én vagyok az, akinek tényleg nem lett volna szabad tovább olvasnia.


Tudom javasolni a hobbi keresést. Vitán felül, neked a legjobb egy harcművészet lenne. Már ha tudsz vele azonosulni.

2013. jan. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de nem igazán értem. Miben is merül ki az, hogy megőrültél? mi történik a fejedben, milyen hülye gondolat jön elő?
2013. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha te tudod, hogy megőrültél, akkor szó sem lehet erről. Az őrület első komoly jele az, ha valaki nem tudja, hogy baj van vele.


Ahogyan írsz, az nagyfokú belső feszültségről szól, és nagyon-nagyon jó volna (már keleltt volna!) egy gyerekpszichiáter neked. Különben hiába üvöltesz ide, vagy a FB-ra vagy máshova - nem leszel hosszú életű.

És hidd el, ha valaki, akkor én ezt biztosan tudom.

2013. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig kell az orvosi segítség szólj a szüleidnek. Minek szenvedni ha lehet rá megoldás na meg ez nem normális bár nem értem a problémát hogy mi van a telóval....
2013. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fognak a szüleid megdícsérni, hogy eltitkoltad előlük a problémádat. Minden szülő a legjobbat szeretné a gyerekének. Csak mondjad el nekik és majd elvisznek orvoshoz. Kapsz egy kis nyugtatót, szeded pár hónapig és rendben leszel.
2013. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!