Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valamilyen súlyos elmebetegség...

Valamilyen súlyos elmebetegségem lehet?

Figyelt kérdés

Őő hol is kezdjem..

Régebben de azért most is olyan van velem,hogy benne van az agyamban,hogy muszáj valamit megcsinálnom különben valami bajom történik. Kisebb koromban voltak plüssállatkáim,akik ezek alól mentesíthettek. Ezek még most is fent állnak.

Van még olyan is,hogy képtelen vagyoka kommunikációra mindenki cseszeget,hogy nem tudo bezsélni barátaim se nagyon vannak meg ilyenek.

Néha ilyen dühitöréseim vannak,összetörtem az erkélyajtót, a fényképezőmet nekimentem a saját apámnak,rombolok ilyesmik.

Éjszakánként nem tudok aludni,mert akkor is félek,hogy valai bántani fog.. és kényszeresen percente fel kell néznem,hogy minden rendben van-e. Volt már olyan is,hogy beképzeletem kalapálást meg ilyesmiket alvás közben és erre keltem aztán pár perc után rájöttem,hogy mégse.

Meg vannak olyan dolgok is,amit élvezek de nagyon szégyellek.. pl. imádok a szobámba örbekörbe járkáln az mp3masommal.

Akkor mostanság már életkedvem sincs,állandóan rossza kedvem kiégettnek érzem magam és semmi sem érdekel már. Volt ár olyan is,hogy beképzelte valami szellemeket.. na mind1.


A dilidoki mennyibe kerül és hol keressek? Nincs pénzem,anyáméknak amikor említettem a dolgot kerülték a témát..Pedig ők os látják,hogy zakkant vagyok :( Néha viszont madnem teljesen normális vagyok..de akkor meg a rosszkedv meg az állandó nyugtalanságom nem hagy...


Ilyen embert lehet szeretni? Már teljesen el avgyok keseredve :( 17/L


2013. jan. 9. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
taigetosz pozitv vagy sajnos..
2013. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a kórházba a pszihiátriára. Nem tudom hogy kell-e beutaló, de szerintem igen. Ott majd beszélgetni fogsz az egyik orvossal. Szerintem egy háromnegyed órás beszélgetésre azért számíthatsz. Csak ezután írnak fel gyógyszert. Talán nyugtató vagy valami enyhe, közepesen enyhe gyógyszert kapsz szerintem.

Bár nem vagyok teljesen otthon ebben. Annyi közöm van ehhez, hogy egyszer egy ismerősömet elkísértem gyógyszert íratni.

2013. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kezelés így ingyen van, csak a gyógyszert kell fizetni.

Hát persze hogy lehet téged szeretni! Ne butáskodj!!

(előző voltam)

2013. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is van, h muszáj valamit megcsinálnom, mert valami rossz történik velem. Ilyen apróságokban merül ki, hogyha nem teszek odébb egy könyvet, meghalok, vagy pl. nem merem átrendezni a szobámat, mert rossz fog velem történni. Vagy pl nem merem pirosra festeni a körmöm, mert akkor rossz történik velem, képtelen vagyok a változásra. Nagyon ijesztő. Emellett én szorongok, és hipochonder vagyok, kényszercselekvéseim vannak, depressziós, szóval mindent produkálok amit csak lehet. Régebben pánikrohamaim is voltak. Ha kicsit fáj valamim, már képzelem ahogy jön értem a mentő és meghalok :S Én szorongásoldót szedek, néha jó, néha nem érzem h hatna, egyik percben jó kedvem van, másik percben épp a "halálomon vagyok..."
2013. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsit aspergeres vagy? Amúgy én is szoktam néha körbe-körbe járkálni a szobában, ha elragadnak a gondolataim, nem baj az olyan... szerintem. :D
2013. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!