Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami bajom a frontintól?

Lehet valami bajom a frontintól?

Figyelt kérdés
Felírták a fonrint (0,5), de nem merek bevenni, mert félek, hogy rosszul leszek tőle. Nem volt még dolgom normális nyugtatóval. Tapasztalatok?

2013. jan. 11. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg ugyanaz a hatóanyaga mint a xanaxnak, én elsőre se éreztem durvának a 0,5-öst, de valaki érzékenyebben reagál rá, meghalni nem fogsz tőle azért.
2013. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Frontin rendszeres szedése függőséget okoz. Én például hirtelen hagytam abba, és eléggé kikészültem. Emellett szerintem elég őskori gyógyszer. Gyakorlatilag nem nyugodtabb leszel tőle, hanem bódult.
2013. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Én mikor először vettem be, erős nyugodtságot éreztem, majd aludtam egy jót. Szedem rendszeresen, nem vagyok tőle se zombi, se semmi bajom nincs, nem vagyok olyan feszült és stresszes mint régen.
2013. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

"A Frontin rendszeres szedése függőséget okoz. "


Igen így van. Évek alatt. De ha orvosi ellenőrzés mellett, és csak az előírt mennyiséget szeded, csak javítani fog az állapotodon. Mellesleg törekedjél a kiváltó ok megszüntetésére.

2013. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1/4-del kezdjed a szedését! Így nem fog okozni semmi problémát. Lehet ez a kicsi adag is elég lesz a későbbiekben is.
2013. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak akkor vedd be ha szükséges, hosszűtávon agyielváltozás lehet belőle.
2013. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Meghalni tényleg nem fogsz tőle,de amiért írták inkább az a lényeg????Ha stressz,depresszió....stb,inkább próbálj egy pszichológust keresni,ahol kiöntheted a lelked,mert ezek veszélyesek.Esetleg próbálkozz gyógynövényes teákkal....stb.Olvass utánna,de szerintem ne kezd el szedni,pláne ne rendszeressen,folyamatossan!!!!Függőséget okoz,nem is kicsit ,sajnos tapasztalatból írok:((((((((((
2013. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!