Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kell szégyellnem magam, ha...

Kell szégyellnem magam, ha torkom szakadtából őrjöngtem és a szomszéd kihívta rám a rendőröket?

Figyelt kérdés

Meg fognak hurcolni ezért a szomszédok?


A rendőrök velem nagyon rendesek és normálisak voltak és mivel látták hogy öngyilkossági kísérletem is volt kihívták a mentőket akik beszállítottak a pszichiátriára. De végül nem kellett bent feküdnöm szabad akaratomból hazajöhettem.

Dühkitöréseim néha vannak és szorongó természet vagyok és aznap nagyon rossz idegállapotban voltam.


Szóval, kell ezért szégyellnem magam? És mit reagáljak, ha majd valamelyik rosszindulatú szomszéd ezt szóba hozza?


Elnézést, ha valakit felidegesítettem a kérdésemmel!


2013. jan. 12. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szegyeld magad,a rosszindulatu szomszednak meg tokmindegy igyis ugyis talal valami okot hogy beszoljon.ne emiatt aggodj hanem amiatt hogy meggygyulj es tudj nrmalis eletet elni.egyszer lesz csaladod is...
2013. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az éppen aktuális helyzet miatt szerintem nem kéne megszólni. / Bár arra kíváncsi lennék , ha magadba tekintesz és Te látod ugyanígy a szomszédodat Neked milyen gondolataid támadnak felőle, ha két nap múlva szembetalálkozol vele? /

Azonban én azon elgondolkodnék, hogy teszel-e ellene,s ha nem azért már igen.Én ezt nem megszólásnak mondanám, inkább azon gondolkodnék , hogy miért lettél ilyen, miért nem tudsz változtatni ezen. Valljuk be ez nem normális reakció,már mint az intenzitása, de gondolom ezt már Te is felismerted.

2013. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélőviszonyban vagy egyáltalán a szomszédaiddal?


Ha én elkezdenék az éjszaka közepén őrjöngeni, valószínűleg először átkopognának, hogy mi a fene történt, így maguk látnák, ha valami nem kerek.

Ha egyből a rendőrséget hívták az a gyanúm, hogy több ilyen eset van, és nem tudnak veled mit kezdeni, azon kívül, hogy titokban összesúgnak mögötted "itt az az idegbeteg szomszéd, aki minden második éjszaka elkezd ordibálni".

Szóval itt szerintem nem az a kérdés, hogy mit kezdj, ha valaki ezt szóba hozza, vagy meghurcolnak. Ha eddig se igazán álltatok szóba egymással, ezután se fogtok. Inkább arra feküdj rá, hogy kezeld valahogy az állapotodat.

2013. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem egy ilyen kaland után épp itt az ideje felhagyni azzal, hogy mások véleménye miatt aggódj.


Bármit reagálhatsz. Ami neked jó. Csinálhatod azt, hogy nem mondasz semmit, nem fejted ki, csak elmondod, hogy sajnálod ha zavartad őket :D Vagy kamuzhatsz is valamit vagy elmondhatod az igazat is. Ahogy kedved van. Ne aggódj. Bármi jó.

2013. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kamuzd azt, hogy néha alacsony a vércukrod, azért vagy ilyen :)
2013. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!