Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet csinalni a szomszed,...

Mit lehet csinalni a szomszed, valoszinuleg bolond oregasszonnyal, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Alapvetoen, nappal, normalisan viselkedik, de nem eloszor fordul elo,hogy ejjel "elgurul a gyogyszere", mint peldaul tegnap is, amikor hajnal negykor kezdett el uvoltozni a folyoson. Ilyenkor valakivel beszelget es hiaba kerem meg szepen vagy ingerulten hogy menjen a fenebe, nem erti, tenyleg latszik rajta, hogy nincs maganal. Olyan is volt mar, hogy benyitott hozzank ejjel kettokor, szerencsere zarva volt az ajto egyebkent siman bejott volna, meg hat nem a legjobb arra riadni az ejszaka kozepen, hogy valaki megprobal bejonni a lakasba. Raadasul varandos vagyok,egy honap mulva szulok, igy plane nagyon kellemetlen ilyenekre riadni. Mit lehet ezzel a szituacioval kezdeni? A neni egyedul van,rokonsagot nem nagyon latok nala soha..
2012. márc. 16. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy van-e hozzátartozója? A körzeti orvos is segíthet ebben. Próbálj meg nem idegeskedni és nyugodtan viselkedni vele szemben. Valószínűleg segítségre lenne szüksége.
2012. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem gurult el a gyógyszere! Lehet, hogy valóban segítségre lett volna szüksége. Ha te ennyire mereven elzárkózol mindenki elől, ki fog neked segíteni, ha bajban leszel? Mellesleg megharapott már a néni valakit?
2012. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kedves utolso, nemtudom milyen jogon irsz ilyet. mi elol is zarkozok el? valoszinuleg nem veletlenul aldozok arra idot, hogy interneten mint pl itt utana kerdezzek,olvassak, hogy mit lehet ilyenkor csinalni es nem egybol a rendorseget vagy a mentoket hivom, hogy vigyek el! erre nem gondoltal mielott megirtad a nagyon informativ valaszodat? :)

segitseget es tanacsot kertem. nem azt kerdeztem, hogy hogyan lokjem le a lepcson hogy elhallgasson. :)

azt meg megneznem hogy ki az az ember aki nem lesz ingerult 35 hetes terhesen amikor amugy is alig viseli mar el magat es nehezen alszik az ember, es a sajat otthonaban nyugalomra vagyik de megis ilyen dolgokkal kell foglalkoznia hajnal negykor.

2012. márc. 16. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves jó kérdező!

Te télleg ki vagy. Hogy milyen jogon írok? Hát tudod, mert itt minden más marha meg tehén is írhat. Én akkó mért nem?

Még azt is meg bátorkodom rebegni neked, hogy várandósság az nem betegség, és nem is hősiesség. Én természetesen nem írok neked olyant, hogy menny a fenébe, meg ne üvöltözz. Nem is mernék. Segítenék.

2012. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél füldugót.
2012. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, van valami újság a szomszéddal?

Babával hogy vagytok?

2012. júl. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Változott valami a házban?
2013. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Engem is nagyon érdekelne, hogy mi történt, ugyanis nekünk kertesházban lakunk ugyan, de nem normális a szomszéd. A rendőrök nyáron minden napos látogatók, vagy hogy gyerekek után rohan kapával, lapáttal, veri a kerítést, ha valahova bemennek, meg hasonlók. Féltéglákat dobál, kiáll a sarokra ordítozni, hogy ki milyen mocskos gyílkos, dobálja a földet az útra, ha eltalál valakit beviszik a rendőrök, és annyi. Vitték már el bilincsbe, de a leghasznosabb volt, amikor belekötött két roma asszonyba. Nem azok az átlag fajták, dolgoznak, jó, persze a vér nem válik vízzé. Hajtotta őket, dobálta utánuk amit tudott. Az egyik úgy hátbavágta, hogy két hónapig ki nem dugta az orrát. De azóta már vitték el bilincsbe, de engedik is vissza, mert tudja a nevét, születését, anyja nevét, dátumot. Most hallgat, mert fázik, de nyáron újra kezdi. Ez megy 3-4 éve. Addig se volt normális, de ilyen hülye sem. Majd hívjuk a mentőket, mert ők segítőkészebbek mint a rendőrök. Ha netán meg nekik menne, akkor hivatalos személy elleni erőszak, így ők feljelentik, akkor bíróság lesz belőle, ahonnan nem valószínű, hogy kidumálja magát, elég sok van már a rovásán. Egész várossal baja van, a fiát elhordja mindennek, pedig nélküle nem is élne már, rég éhendöglött volna. Én is mocskos rabló vagyok, de hogy mit loptam nem tudja elmondani, a szomszéd drogos, a harmadik kikaparja a kerítését, van aki eszi a falát. Oda hordják elé a ganét meg ilyeneket állít. A rendőrrel megszagoltatja a követ, hogy az disznószar, meg a vízóraaknából kiszedi a vizet, hogy vizsgáltassák be, hogy az disznógané. Mondja a rendőr, hogy dehát asszonyom, ez csak víz, akkor megkérdezi tőle, hogy tanult maga fizikáát, meg kémiát, de már ordítozik. Elhord mindenkit mindennek, a rendőrök leállítják, megfenyegetik hogy előállítják, befogja, ahogy elmennek kezdi újból. Pedig ha kellett neki segítettük, de nem jó neki semmi. Akinél évekig evett, azt is elhordja mindennek, ahogy kirakják a ruhát száradni gyújtja is a tüzet. Vagyis jobban nem tüzet, hanem száraz füvet, hordja rá a nedvest, hogy hagy füstöljön. Tehetetlen mindenki, leghatásosabb lenne elcsalni jó messze, és nem találna haza, meg éjszaka a cigányokba ha belekötne, azok leütnék.

Nem tudom, sikerült-e valamit intéznetek, de ha sikerült írj már ha megkérhetlek, hogy mit hogyan, mert ez sem állapot, ami itt megy. Most nyáron ha ilyen lesz felvesszük videóra, és beküldjük a médiának, a polgármester sem tenne úgyse sokat.

2013. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!