Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám összeszedni...

Hogyan tudnám összeszedni magam? Adnátok tanácsokat megkérlek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Szóval.. Érettségi előtt állok. Nagyon feszültnek érzem magam. Sajnos hibámból adódóan pár hónap kiesett, nem tanultam, így nagyon levagyok maradva az anyaggal. Most rengeteg van a nyakamon és az álmom, hogy gyógyszerész legyek, gyógyszerészeti karra szeretnék jelentkezni. Meg is híztam az utóbbi évben és lelkileg sem vagyok egészséges. Mikor stresszelek, átgondolom, hogy mennyi tanulnivalóm van, neki állok és össze-vissza eszek mindent és már este van. Idegesen fekszem le, reggel tükörbe nézek és rosszul vagyok magamtól, hogy már soha nem fogok tudni egészségesen étkezni, helyretenni magam, félve megyek iskolába, hogy most megint nem tanultam és mi lesz. Közösségbe nem kívánkozok, mivel zavara súlyom, így inkább itthon ülök, mint ma szombat este is. Sürgősen össze kell szednem, de egyszerűen egy ördögi körbe kerültem. Mit tudnék tenni? Hogyan indítsak?
2013. jan. 12. 19:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Továbbá Rengeteget gondolok a szociális életemre, ami tulajdonképpen épp, hogy nincs. Mind csak arra gondolok, hogy nem lesz párom az életben soha, meg hogy hol tudnék barátokat szerezni. Emiatt szorongok.
2013. jan. 12. 20:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Hmm. Érdekes amiket írsz bár azt gondolo, a korodban ezek normális dolgok. Sajnos nekem nem derült ki, hogy fiú vagy lány vagy de azt tudom (énis hasonlóan gondolkodok) ha lány vagy akkor lehetsz bármekkora, biztos, hogy találsz párt, ha pedig fiú akkor jobb ha tudod, sok csaj szereti a mackókat :)


Párt szerintem nem azért találsz mert van egy x súlyod. Ez csak a média és a divat hülyesége, az etalon az minden emberben más, nem befolyásolja álmaink párjának kinézetét a tévé vagy reklám. Szóval ezen ne aggódj. Viszont azt tudnod kell, hogy lehetsz akármilyen, magad el kell tudnod 'adni' :) Én fiúként jobban szeretem azokat a lányokat akik kiegyensúlyozottak (ez fordítva is igaz) legyen akármilyen teste. Én szépnek tartom a ducibbakat. Persze van olyan aki nem tartja szépnek, de ezzel sincs semmi baj.. mint ahogy írtam, mindenkiben más az etalon.


Ha pedig ezek nem nyugtatnak meg akkor irány a futás :) Attól már biztos jobban fogod érezni magad.


(A lényeg saját magunk elfogadása, ha te is elfogadod magad, más is elfog. Akármekkora sablon mondat is ez..)

2013. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!