Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Időnként hatalmas szorongás...

Időnként hatalmas szorongás tör rám a jövő miatt. Hogyan lehet kezelni ezt a dolgot? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Aggódom, hogy mi lesz, ha a munkahelyem megszűnik, hogy fogok megélni (egyedülálló vagyok), stb..

Tudom, sokan vannak így manapság, de rajtam ez annyira elhatalmasodott, hogy nem érzem jól magam a világban, sokszor éjjel nem alszom, a szívem hevesen ver, néha úgy érzem, infarktust fogok kapni.

(depressziós nem vagyok..)


2012. szept. 19. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy van munkahelyed!

Én mindezt már munka nélkül élem meg. Nincs kiút. Még jó, hogy depressziós nem vagyok. Egyébként minden arra késztetne.

Se munka, se család, még csak nem is ismerkedhetek így.

Pedig csak olyan kicsi kellene, hogy jobb legyen. Épp az, ami neked még megvan, a munkahely...

34n

2012. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én ez ellen azzal védekezem, hogy próbálok minél több tartalékot képezni, ha baj lesz akkor legyen mihez nyúlnom akár évekig. Ez mellett próbálok több lábon állni.

De ennyire meg mint te nem szabad bele lovalnod magad, mert bevonzod a bajt. Lépj túl rajta.

2012. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kezeld, ha kell, kérj segítséget.

Itt megtudhatsz egy csomó mindent arról, hogy hogyan változtathatsz (akár egyedül is):

http://www.youtube.com/watch?v=qimWRchWMsA&list=PL7EC734CC4B..


http://www.youtube.com/watch?v=cAhNSHNyGd4&list=PL7EC734CC4B..

2012. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!