Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is úgy éri, hogy csak...

Más is úgy éri, hogy csak magára számíthat?

Figyelt kérdés
Én vagyok az ún. "szemetesláda",kétlábbal állok a földön, mindenkit meghallgatok,tanácsokat adok,lelket öntök a depis emberekbe. Viszont én csak magamra számíthatok. Igazából nem is szeretek másokhoz fordulni,de néha jól esne,ha nem csak arra használnának,hogy kiöntsék nekem a bajaikat. Barátoktól kezdve,tök idegen emberek hozzám fordulnak. Volt olyan,hogy kutyát sétáltattam,és egy pasi,akit addig 1x se láttam odajön,és elmeséli az egész életét,a szülei válását,az apja halálát... stb. Én meg csak úgy vagyok a nagyvilágban,mintha arra lettem volna kitalálva,hogy hallgassam mindenki kínját. Mit csináljak? 16L
2013. jan. 13. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A kérdésedben benne van a válasz is. Olvasd vissza az egészet. :)


Igazából te nem is szeretsz máshoz fordulni. Lehet ezt megérzik rajtad az emberek.

2013. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!