Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok jelentéktelen?

Miért vagyok jelentéktelen?

Figyelt kérdés

Kedves vagyok és érdeklődő. Nem jár a szám egyfolytában magamról, nem vagyok erőszakos, hogy csak azt csináljuk és csak arról beszéljünk, ami engem érint. Igyekszem az egyensúlyra, mujálkodó sem vagyok.

Mégis, ha eltűnök egy társaságból ( kilépek pld) valami oknál fogva, észre sem veszik szinte. Persze tudják, mert van búcsú email, beszélgetések. Klub, edzés, munkahelyek ilyesmi helyeken is. Senki nem keres, csak ha én keresek valakit. Miért lehet ez? Mi az amit rossul csinálok?

Olyanok akik meg paraszt bunkók, háta mögött kidumálósok voltak, hónapokig emlegetnek meg megkeresik őket hogy hogy vannak.


2009. aug. 30. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok:(

Pedig barátságos,és jókedvű vagyok...

De rosszul esik,hoy a barátnőim nem keresnek,akár hónapokig sem,csak akkor talizunk,ha én lépek át hozzá!!!Pedig 3percre lakik tőlem!

A kolléganőimmel elvagyunk,de ott is van aki ráakaszkodik a másikra,és kiszoritanak engem...3an vagyunk,akik nagyon jóban vagyunk!A többiekkel pedig ugyanugy megvagyok,csak nem olyan szoros a "barátság"!!

2009. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mindannyian jelentéktelenek vagyunk.

viszont aki ezt nem akarja tudni magáról, az remekül megérti magát a többi olyannal, aki szinzén így tudja magáról.

fényezik egymás egoját oda-vissza. :) szerintem kb. ennyi.

2009. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy jelentéktelen. Mi ringatjuk magunkat abba a hitbe, hogy lányok közt létezik testvéri szeretet. :)
2009. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Hidd el, jobb, ha nem keresnek olyan sokszor, mintha egyfolytában zaklatnának!

Nekem volt olyan időszakom, amikor folyton csengett a telefon, mindenkinek meg kellett hallgatni a mondandóját, pedig általában nem is érdekelt.

Most egy ideje nem keresnek annyian, és így sokkal jobban érzem magam.

De hidd el, nem vagy jelentéktelen, csak ez a mai világ a bunkó böfögős nagyszájúaké.Te ne akarj ilyen lenni!Legyél Magaddal megelégedve úgy ahogy vagy!

2009. szept. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!