Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lány létemre miért lehetek...

Lány létemre miért lehetek érzelem hiányos?

Figyelt kérdés
Ráadásul elég reál agyam van. Nehezen is barátkozok, és nincs is olyan ember akinek mindent elmondanék, ahhoz kell több hónap, hogy ilyen beszélő viszonyban legyek valakivel. Nagyon visszahúzódó vagyok. De akivel jó viszonyban vagyok, akkor eléggé megnyílik a szám, és egyes gondolatokat nem bírok visszatartani, hogy ne meséljem el, és néha el is feledkezek a másikról, csak mondom mondom mondom a mondanivalómat. Ebből is látszik, mennyire érzéketlen vagyok.. Az pedig nagyon zavaró, hogy huzamosabb ideig nem tudok a másik ember szemébe nézni, egyszerűen nem bírom, muszáj elkapnom a tekintetemet. Az is zavar még, hogy szinte egyik viccen sem tudok nevetni, mindent szó szerint fogok fel.
2013. jan. 19. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont nem érzelemhiányos vagy. Semmire sem vágysz jobban minthogy kiönthesd azt ami magadban van. Inkább az lehet a probléma, hogy próbálod magadba fojtani. Szerintem..


Ha megfeledkezel a másikról mikor beszélsz az nem érzéketlenség. Pl a bipoláris zavarban szenvedők csinálnak ilyet, bár neked nincs ilyen bajod.


Bár a korod nem írtad, próbálkozhatsz érzelmi kapcsolat kialakításával is. Egy fiú mellett lehet máshogy kezdenéd ezeket látni (már ha nem vagy párkapcsolatban).


Vicceken én sem szoktam röhögni, de én anyival elintézem, hogy más humorom van mint a nagyátlagnak :)

2013. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hirtelen bones jutott rólad eszembe a dr.csontból:) de a viccet félretéve, én is ilyen vagyok. barátnőm szerint túl agyas vagyok. ez igaz is, matekfaktra járok ahol egyedüli lány vagyok, bármilyen logikai feladatnak lazán nekiugrok, viszont 18 évem alatt háromszor ha kilakkoztam a körmömet. a vásárlás, meg az egyéb "csajos dolgok" se nekem valók. próbáltam fejleszteni a humoromon, de így se gyakran nevetek szívből társaságban. barátokkal detto ugyanez van, sokáig tart, míg megnyílok, meg egyáltalán, míg találok közös témát. szemkontaktus-dolog meg abszolút fejleszthető. kicsi koromban anyumék azt hitték, hogy talán autista vagy aspergeres vagyok. mostanra egészen belejöttem, csak épp fiúkkal nem tudok "lányosan" szemezni, de hát talán majd egyszer:) szerintem fogadd el magad ilyennek. örülj, hogy nem 30 haverod van, akik csak kavarják a szart a hátad mögött, hanem van 1-2, de igazi barátod. jóval többet ér.
2013. jan. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!