Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változzak meg úgy,...

Hogyan változzak meg úgy, hogy a változással ne olyanná változzak aki nem szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Ha épp olyan kedvem van és képes vagyok önmagam adni a környezetemben lévők utálnak, és ezen elgondolkozom mikor valaki rám szól, hogy hagyjam abba, és megint hosszú ideig csendben szótlanul csak vagyok.
2013. jan. 20. 19:17
 1/4 DarthJoker válasza:
Szerintem mindig add önmagad az a biztos. Kivéve ha lehetsz Batman, akkor legyél inkább mindig Batman...
2013. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem jobb, ha elkezdesz szeretni valakit hisz a szerelem mindent legyőz. Kivéve az Apach helikoptert az elpusztít mindent.
2013. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Snl.Drako válasza:
Ez attól függ, miért utálnak pontosan, amikor önmagad adod? Ha azért pl, mert minden második szavadban ba.zdmegolsz, akkor csak egy-két hónapig figyelj a beszédedre, és nem lesz gond. Ha azért, mert túlságosan megmondasz mindent mindenkinek (mint pl én) akkor három opciód van. Vagy megtanulsz olyan diplomatikusan fogalmazni, hogy örüljenek, ha elküldöd őket az édesanyjukba, megtanulhatod, mikor kell hallgatni, vagy tojhatsz magasról az emberek véleményére. Én az utóbbi híve vagyok, de akivel bunkó vagyok, annak általában oka van.
2013. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja az nem lenne hátrány ha néhány gondolatot szentelnél az ominózus viselkedésed prezentálására. Szóval mit csinálsz, megőrülsz, vagy hogyan van?
2013. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!