Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen természetes idegnyugtat...

Milyen természetes idegnyugtató dolgokat ismertek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon, hogy nagyon könnyen kiborulok dolgokon, párkapcsolati problémáim vannak, a barátommal is nagyon gyakran összevitatkozunk, és sajnos közeledünk afelé, hogy szétmegyünk. Asztmás vagyok, ezért ha ideges vagyok, könnyen rosszul leszek. Nem szeretnék gyógyszereket, nyugtatókat szedni, és egyelőre orvoshoz sem szeretnék fordulni. Ismertek módszereket, ételeket, stb., amik erősítik az idegeket, és nehezebb kerülhetek stresszhelyzetbe?

2013. jan. 22. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Magne B6 vagy csoki :-)
2013. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A MagneB6 tényleg jó, fontos a kiegyensúlyozott idegrendszer fenntartásához a magnézium!

Aztán jó a citromfű tea is, ebből reggel megihatsz egy csészével és este is egyet. Az elalvásban is segít illetve oldja a feszültséget.

Valamint ajánlom a Sedatif PCt vagy a Valeriana relaxot, kb 1000 forint mindkettő, jól nyugtatnak szintén és ugye ezek tabletta formában kaphatók így magaddal tudod vinni bárhová és ha érzed hogy nő a feszültség vagy ideges vagy akkor be tudsz egyet kapni belőlük SOS:)

2013. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nervepflege vagy Sedacur Forte, bár nálam mindkettő úgy hatott, hogy kis túlzással a nyálam csorgott a szám szegletéből, másnak egyáltalán nem hatásos.
2013. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Macskagyökér, hosszan áztatott zöld tea.

Omega3 fogyasztás (tengeri halevés vagy kapszula).

Taichi, Qigong gyakorlatok.

2013. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jóga.
2013. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nikaa11 ***** válasza:

A Nervepflege tényleg nagyon jó,csak nézd meg mennyit veszel be belőle.Az én környezetemben mindenkinek bejött.

Kb 2500ft de nagyon sok van benne.

Én volt mikor kúra szerűen szedtem 3 szor 1et,akkor kb olyan ideg állapotban lehettem mint Te.Most ha ideges vagyok 2elég és helyre jövök.

/én sötétben képtelen vagyok autót vezetni,nem látok és sík ideg vagyok,bekaptam 3 bogyót és hihetetlen nyugodtságban vezettem le 200km-t/ ez csak példa volt a jótékonyságárol üdv.

2013. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
futás
2013. ápr. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
zenehallgatás-hintázás kombó
2013. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a nervenpflege tényleg jó cucc de szerintem nem mindig elég. tudok hatékonyabb növényi készítményt de sajnos az a fél világon (nálunk is) be van tiltva.
2014. jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó, vannak sejtéseim, mire gondolsz:D az kicsit körülményes:)
2014. jún. 10. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!