Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok elaludni?

Miért nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Gyógyszert is szedek estére 2x frontin 1 stillnox, és nem tudok aludni, eléggé magányos vagyok ilyenkor mindig csak álmodozom, hogy szebb legyen az élet

2013. jan. 24. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg depresszió - irány az orvoshoz.
2013. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kezeltek vele. Közepes depressziót diagnosztizáltak nálam, 1 hetet nem aludtam rendszeresen kórházba vittek pszichiátriára nyílt osztályra, de most a tünetek ugyan azok, hiába szedem a gyógyszert semmit sem ér :(
2013. jan. 24. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert a gép előtt nehéz elaludni :P

Na most viccen kívül, menyniren em tudsz aludni, mennyire vagy fáradt másnap, és mennyire tudod ellátni a napi teendőidet? Ha alvás előtt egy picit álmodozol, de amúgy minden "rendben", pihentető utána az alvásod, az szerintem nem probléma, de gyanítom nem erről lehet szó, ha gyógyszert is beszedsz

2013. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!