Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináltok amikor már...

Mit csináltok amikor már nagyon elegetek van mindenből, nagyon mélyen vagytok és nagyon feladnátok?

Figyelt kérdés

Én már így érzek hónapok óta, sok minden összejött, legszivesebben bevennék egy marok gyógyszert, aztán viszlát.

Nyilván nem fogok, mert nem vagyok hülye, próbálom megoldani, viszont nem igazán megy, ezért kellene 1-2 tipp, hogy ti hogyan másztok ki a gödörből?


2013. jan. 24. 22:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
nekem is már volt ilyen érzésem.és kiváncsi vagyok mit tehetnénk?
2013. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jól kisírom magam egy-két-három este, mikor a család már alszik, negyedik napra pedig erőt veszek magamon, és juszt is megcsinálom ami miatt idáig jutottam. :) Nekem ez szokott bejönni.
2013. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Rám gyakran rám jön ez...akkor én is jól kisírom magam, van hogy egész nap sírok aztán kiírom minden bajom a naplómba vagy kimondom hangosan a kutyámnak és sokkal jobban érzem magam...
2013. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kiírom magamból a dühöt, szomorúságot. Ez mindig segíteni szokott, megnyugszom tőle. És a tudat is segít, hogy vannak nagyon jó barátaim, akik mellettem állnak.
2013. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Joshy Ca$h ***** válasza:
Format c: - vagyis nagyon berúgok, aztán azon imádkozok másnap csak ezt éljem túl. Utána mindig olyan mintha tiszta lappal kezdenék:D
2013. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Haha, az alkohol nem játszik, mert gyógyszert szedek, de azért köszi:D

A többieknek is, a sírás már nem igazán segít, nem is tudok egyhuzamban sokat sírni, napközben gyakran pityergek pár percet de ennyi..

Az írást majd kipróbálom. Sajnos én ezeket nem tudom megosztani senkivel (se családdal, se barátokkal) úgyhogy egyedül kell megmérkőznöm vele.:(

2013. jan. 24. 23:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérdező. Nekem régen az jött be, hogy kimentem a nagypapám sírjához és "neki" mondtam el mi bánt. Segített az is. :)
2013. jan. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Joshy Ca$h ***** válasza:
Valahol olvastam hogy kutatásokat végeztek, miért magasabb a nők átlagéletkora a férfiakénál...és lehet a sírás miatt mert az is valami hormonokat szabadít fel, úgyhogy sírjatok nyugodtan amikor csak akartok!
2013. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy kis sport? Kocogás, vagy torna, nekem ez már sokszor bejött, de csak kisebb feszültségre használom, az erősebbre nálam is marad a sírás.
2013. jan. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Beveszek egy marok b vitamint és magnéziumot, és csodákat művel.


Ha ezt alkalmaznák az orvosok, a fél pszichiátriai osztály hazamehetne. Ja, emiatt fele annyi orvosra is lenne szükség, úgyhogy ezt nem propagálják, féltik a munkahelyüket... Inkább adnak antidepresszánst, LOL! :D


Ja, nem mindegyik készítmény képes erre, azért azt hozzátenném.. (Szóval nem a magneB6 lesz a megoldás.. :) Leginkább csak a természetes alapúak. Azok 20x jobban felszívódnak. Cserébe nem nagyon kaphatók.

2013. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!