Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha már nagyon úgy érzed, hogy...

Ha már nagyon úgy érzed, hogy készen vagy, és eleged van mindenből, nem tudod, mit tegyél, mert tanácstalan vagy, és idegileg kikészültél, akkor mit teszel? Mit lehet tenni? Valaki adna valami tippet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hmm nekem is adhatna, mert hiába próbálom lefogallni magam nem segít, mindig az jár a fejemben ami bajom van, ha nekiállok olvasni netezni tanulni elmegyek futni semmi nem segít, mindig kattogok

csak a cigiket szívom ami csak 5 percig segít...

2011. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*lefoglalni
2011. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a megőrülés határán vagyok, bömböltetem a zenét de sajnos csak fülhallgatóval, közbe sírok és játszom a világfájdalmasat a szobám sarkában. Vagy lefekszem bámulok magam elé, ha sikerül akkor elalszom ha nem kínlódok tovább. Rosszabbik esetben iszok. Ilyenkor nem tudom mit tegyek, úgy érzem megőrülök míg le nem nyugszom kicsit.

Jobbulást!

2011. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint beveszek egy frontint és lefekszem aludni, tehát alvásba menekülök. Nagyon rossz megoldás, de átmenetileg segít.

A testmozgás sokat segíthet, bár nekem nem csak nagyon ritkán szokott.

2011. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Próbáltátok már megelőzni? :D
2011. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit teszek? Régen kiírtam, de most már az sem érdekel. Egyszerűen csak ülök a szobámban és v sírok, v csak bámulom a falat. Belefáradtam, elegem van.
2011. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is falat bámulok és sírok, sztem ezen nem segít semmi : /
2011. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!