Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet észrevenni hogy...

Hogyan lehet észrevenni hogy valaki BORDERLINE SZINDRÓMÁS? Milyen jelek utalnak rá?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Komolyan, ne diagnosztizáljátok már magatok/másokat így neten keresztül. Keressen fel szépen szakembert és majd a pszichológus megállapítja, hogy mi a probléma.
2013. jan. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
honnan veszed hogy magát diagnosztizálná?.... amúgy is ez még nem diagnosztizálás, de az ember nem fog minden szarral orvoshoz szaladgálni mint egy hipochonder... előbb próbál infót szerezni. amúgy nézd meg google-n sok tünetet leírnak. Én állítólag borderline vagyok (orvos szerint), de azért nem "sok" tünetem van. Inkább hasonlít ez más zavarokra, de ha orvos mondta akkor ő mondta. ami tünetem viszont borderline-hoz kapcsolható: - indokolatlanul dühös vagyok állandóan, öngyilkossági késztetés kényszeresen, deperszonalizáció (álomszerű a világ) , a kapcsolatok megtartásának nehézsége. rám már annyira nem jellemző az érzelmi ingadozás, inkább csak mindig egyféle mélyenfekvő hangulat, de régebben jellemző volt. Meg dühkitörés.
2013. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy nem is rólam van szó hanem egy ismerősömről.
2013. jan. 27. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!