Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért húz a lelkem az elzüllés...

Miért húz a lelkem az elzüllés és halál felé, ahelyett, hogy az örömteli élet és boldogság felé vinne?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak Te magad tudhatod ennyi információból.
2013. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert az örömteli életért és a boldogságért tanni kell. A másik út kényelmesebb. Mostmég
2013. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mostmég?
2013. febr. 3. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:

van valami feldolgozatlan problémád az életedben. emiatt nem akarsz szembenézni a valósággal.


azért ez össztettebb annál, mint hogy ez a könnyebb út. lehetnek lelki okai, vagy hajlam, bármi ami ide vezethet.


komolyabb esetben szakember tud segíteni, úgy hogy rávezet mi az oka ennek. de te magad jössz majd rá, ő csak segít. érdemes belevágni, mondjuk egy terápia elég megterhelő lelkileg.

2013. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most fogok érettségizni, rendesen bejárok, mindig többet vállalok annál ami a minimum(emelt szint, vizsgák), sosem voltak barátaim, de mindig elvoltam mindenkivel, hosszútávon nem mondanám boldognak az eddigi életem mégsem csináltam eddig semmi önpusztítót, de az utóbbi időben cigizem és iszom és amikor ezt csinálom nem érdekel mi lesz velem, sőt örülök, hogy káros
2013. febr. 3. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon nem jó.

Meg lehetne próbálnod sportolni esetleg, az nagyon sokat segíthet.

2013. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is általában túlvállalom magam, többet az átlagosnál. Most is így vagyok ezzel, és amikor elegem van, akkor fogom a kutyám, és nem érdekel semmi, elmegyek egy nagyot sétálni. Legyen eső, hó, vihar, éjszaka, kötelességmulasztás, nem nagyon érdekel. Kimegyek, a magam kis csendességében helyrerakom a dolgaim, egy pár óra múlva pedig felszabadultan, energiával teli térek vissza a dolgomhoz. Vagy, a másik a lovaglás. Az is egy lelkileg megnyugtató, kikapcsoló dolog. Próbáld megtalálni azt a tevékenységet, célt, ami boldoggá, rendezetté teszi az életed! Nekem bevált. :) Sok sikert!
2013. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján jól tippeltem az életkorod. Ez már csak ilyen. Majd elmúlik, ezek a hormonok játékai ebben a korban. Tűzz ki egy célt magad elé, ahogy látni szeretnéd önmagad úgy 10-15 év múlva és ezért küzdj nap, mint nap. Meglátod, boldog ember leszel! :)
2013. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mostmég?


Kedves kérdező!

Én a leveledből azt szűrtem le, hogy te iskola ( munkahely stb) helyett a lóversenyre jársz, ot berugsz, és elvered a cslád összes pémzét. Erre kiderül, hogy te a suliban jó tanuló vagy, segítesz mindenkinek, de únod már a pedáns életet, és inkább vágysz a lokálokba.

Látod, ezért kell a kérdést pontosabban megfogalmazni...

Engem a kérdésedben leginkább a halál zavar. A züllést még megértem, abba is sokminden belefér. De a halál az visszavonhatatlan.

2013. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kriszet válasza:

Kedves Kérdező!

Látom sokféle válasz érkezett, és leginkább azzal értek egyet, hogy ez bizony a felnőtté válás kapuja, a gyerekkor vége. És igen, úgy összességében a hormonok játéka. Nem akarok okoskodni, nekem két lányom van, ezen már túl. Nagyon sok türelemmel, szeretettel és beszélgetéssel átjutottunk minden nehézségen, "fájó" dolgon. Nem írtál a szüleidről, testvérről... Ők tudnak a legtöbbet segíteni neked. Ha mással nem, azzal hogy elvisznek egy szakemberhez. És igen, légy merész, merd látni magad 5-10 év múlva és azért kell minden reggel felkelni, küzdeni, sportolni....és szétfésülni a jót a rossztól. Ja és ne dohányozz!!!! Három barátomat vesztettem el 1 év leforgása alatt tüdőrák miatt!!! Én pedig 12 éve nem dohányzom! Életem legjobb döntése volt! Kérlek jelezz vissza, hogy mit gondolsz a válaszainkról!Szerintem neked egy jó barát (jó beszélgetésekkel), hiányzik a legjobban. Ajánlok neked egy könyvet: Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek. Én felnőttfejjel olvastam, de nagyon tetszett, és még én is elcsodálkoztam, hogy mennyi mindent adott nekem! Szép napokat neked!

2013. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!