Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy a pedofília...

Miért van az, hogy a pedofília nem gyógyítható betegség, hanem csak kezelni, vagy elfojtani lehet? Miért nem lehet teljesen kigyógyulni belőle?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 09:25
 1/10 A kérdező kommentje:
ha pszichológus olvassa a topicot az ő véleménye is érdekelne
2013. febr. 9. 09:38
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
én régen pedofil voltam, de mára már kigyógyultam belőle. 10 évesen 10 évesekre izgultam, de ahogy nőttem ezelmúlt. már 20 évesekre izgulok.
2013. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
úgy értem, aki felnőttként lett az ő kigyógyulhat-e?
2013. febr. 9. 19:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valahol ez olyan, mint a homoszexualitás, egyszerűen nem te döntöd el kire/mire izgulsz. Mindenesetre biztos valamilyen szintű javulást el lehet érni terápiával. Legalábbis megtudod magadról még mi van rád hasonló hatással, így lehet, hogy könnyebb elfogadni, háttérbe szorítani, hogy a gyerekek sem közömbösek.
2013. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, pedofil-e vagy?
2013. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem akartam azzá válni, mert alapvetően jószívű, és jó ember vagyok, senkit se szeretnék bántani, de sajnos az lett belőlem. Eddig sikerüt jól viselkednem, de nehéz lesz így leélnem az életem, főleg, úgy hogy csak 20 éves vagyok.
2013. febr. 9. 23:35
 7/10 anonim ***** válasza:
20 évesen hogyan lehet az ember "pedofil"? Megtetszett egy 15 éves lány? Vagy fiatalabb?
2013. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos 15 évesnél fialatalabb tetszett meg, olyan lány, aki a serdülésnek még nem mutatja jeleit.
2013. febr. 9. 23:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Én azért egyből nem kapnék akkor sem frászt. Manapság már minden tele van hormonokkal, látok néha olyan 12-13 éveseket, akiket nézek 17-18-nak.


De ha mégis probléma van, nem jelenti azt egyből, hogy állat vagy. Ha nem bántod a kicsiket, akkor viszonylag teljes életet élhetsz. Ha nem bírod, menj pszichológushoz. Biztos van valami a hátterében.

2013. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nálam 10 évvel fiatalabb rokonomba lettem szerelmes gyermekkorom végén. Szerencsére sose bántottam. Sajnálom, hogy a pedofíliám állt közénk, mert különben jóban lehetnénk a kislánnyal, mert hasonlóan gondolkodunk, de ha nem tudok meggyógyulni, felnőtt koráig nem láthatom, legalábbis tiszta lelkiismerettel nem.
2013. febr. 10. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!