Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki egyszer pedofil lett, az...

Aki egyszer pedofil lett, az az is marad élete végig?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 19:38
 1/7 A kérdező kommentje:
aki fiatal felnőttként pedofil az kigyógyulhat belőle?
2013. febr. 5. 19:40
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképpen, ha orvoshoz fordul. Vagy ha majd lecsukják, a rabtársak is kinevelik belőle.
2013. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz pedofília alatt? Mert ezt a fogalmat a túlnyomó többség tévesen használja. Szexuálisan teljesen egészséges embereket pedofiloznak le legtöbbször...
2013. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Lehet átmeneti is a pedofília, pl. átmeneti sikertelenség a nők körében, pl. ha egy 30-as férfi nem rendelkezik túl biztos egzisztenciával, fiatalabb nőkre hajt, de ha lesz munkája, jövedelme, akkor elkezd ismerkedni a saját korosztályával is. A legtöbb pedofil anyagi megfontolásból lesz pedofil, mert a mai 30-as, 40-es nőket egyszerűen túl nehéz kielégíteni.
2013. febr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

#4


A pedofília a nemileg éretlen gyerekek iránt érzett ellenállhatatlan szexuális vágy. Nem lehet egzaktul korhoz kötni de európai embernél kb. a 12 év alatti gyerekek azok akik pedofilia tárgyát képezik.

Egy 14 év feletti már nem lehet pedofília este!!!

Ha valakit egy 14 év feletti kiskorú mozgat meg szexuálisan az ettől még nem beteges!!!

Az egy másik téma hogy apuci meg anyuci esetleg levágja a műszerét!

2013. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy érdekes kérdés, egyszer egyedűl maradtam egy kocsmába éjjszaka, a haverjaim otthagytak, de nekem még italozhatnékom volt, aznap dobott ki a csajom. odaverődött mellém egy öreg alkesz, meg egy 40-45 év körüli figura, aki agyon volt tetoválva, de igen igen szánalmas tetoválásai voltak, aztán megkérdeztem tőle, hogy hogy varrathat ilyen ocsmány dolgokat magára valaki? Ő azt válaszolta, hogy a börtönben erre volt lehetősége...

Erre picit visszafogtam magamból, de maradtam és ittam, az öreg egy idő után bealudt, a börtöntölteléket meg csak csak nem tudtam lerázni magamról, 3:00 kor indultam haza, erre ő jött velem, hogy ő is arra lakik legalább dumálhatunk még, picit be is rezeltem, hogy mi van ha ki akar rabolni vagy ilyesmi, akkor a végén még engem csuknak le:) (testépítő, és 11 éve bokszolok)

Nah aztán kiderült, hogy tényleg csak arra lakik ő is, nekem meg már nagyon fúrta az oldalamat, úgyhogy megkérdeztem tőle, hogy miért ült? Azt válaszolta, hogy a rendszer nem értette meg a szerelmét... Néztem egy nagyot, nem teljesen értettem, majd közölte, hogy ő volt 31, a szerelme pedig 9... nah ebben a pillanatban azt hittem, hogy tényleg lecsapom, aztán előkapta a pénztárcáját, benne egy nagyon csúnya fiatal lány fényképével, mint kiderült a fickó 10 évet ült, titokban leveleztek tovább, a csaj megvárta, és mikor szabadult összeházasodtak, azóta 3 gyerek szülei...

Szerintem ez a dolog valahol iszonyat ocsmány egy dolog, és falhoz kéne állítani az összes pedót és tarkón lőni kérdés nélkül, de ez a sztori, viszont, így, hogy kiderült, hogy ők tényleg szerették egymást meg minden, így egy picit kiszépíti a dolgot...

2013. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett kiszínezve ennek a történetnek a vége? Már hogy a 9 éves kislány levelezett vele, míg börtönben volt a fickó, aztán még családot is alapítottak.

Nem tudok elképzelni egy 9 évest (még egy kora fejlett, hormonoktól dúló 12 évest talán..) hogy ha szexuálisan közeledik hozzá egy felnőtt férfi az neki nem trauma, hanem egy szerelem kezdete. Ráadásul ha a fickó pedofil (ami egyértelmű, ha egy fejletlen gyerekre hajt) hogy-hogy vonzódott a már felnőtt 19 éves lányhoz is? Nem tudom mi lehetett ebből a valóságtartam.. talán a börtönig úgy történt, a többit meg csak meséli ha rákérdeznek.:P


Hogy a kérdéshez is hozzá szóljak, a tudomány jelenlegi állása szerint nem lehet teljesen "kigyógyulni" a pedofíliából, csak elnyomni.

2013. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!