Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon erős szorongás, ezzel...

Nagyon erős szorongás, ezzel mit csináljak?

Figyelt kérdés

Helló

Az a gondom hogy én Extrém erősen szorongok , Frontin 0.5-őt szedek , és hát Bandinak Iminek adtam 1-et 1-et ök kicsit bekábultak tőle , én 0.5-től semmit se érzek , nekem az alap 2 Mg , ha ez főlé megy 4 mg Például ott se mullik el teljesen a szorongásom csak nagyon álmos leszek.

HOgy lehetne Legyőzni , nagyon rossz érzés, Szociálisan szorongok , mert a tanárnőék megalázték mindenki előtt az étteremben, ha egy kínai boltba bemgyek ottis mert , égőnek tartom hogy oda járok, az utcán nem tudok nyugodtan járni , mert folytogat a sírás és a feszültség.



2013. febr. 11. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Honnan van neked frontinod? És ha már orvos írta fel, akkor miért osztgatod másoknak? Ha bajod van, menj vissza az orvoshoz. A kínai miatt meg ne szégyenkezzél, mert még a kínai császár is odajár.

2013. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy lelki probléma. Egyszer beszélgessünk! El fog múlni, ígérem.
2013. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatnád a pszichoterápiát, ha lelki eredetű a szorongásod (megalázások miatt alakult ki), és nem kémiai akkor a gyógyszerek nem fogják megoldani a problémát szerintem, max segíteni csak.
2013. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen , Kösszi a válaszokat, hát régen kinevettek hogy nincs drága cipőm meg ilyenek, a szorongás nagyon erős, mikor Jenni az első barátnőm szakitott vellem honapokon átt vele álmodta és mikor megláttam erősen szorongtam.
2013. febr. 13. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!